Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již 28.5.
Praha
Běžná cena 3 290 Kč
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
VirtuFit ST10 je stepper, který je ideální pro domácí používání se zaměřením na trénink hýždí a stehen. Součástí steppru jsou expandery, které vám umožní také trénovat horní část těla. VirtuFit ST10 má hydraulické tlumiče, které zajišťují hladký a tichý chod.
Výsledky tréninku můžete sledovat na počítači. Zde můžete vidět celkový počet kroků, počet kroků za minutu, čas, spálené kalorie a skenování (změna všech právě zmíněných dat).
Cvičení na těchto strojích jsou vhodné pro ženy a muže všech věkových kategorií. Jde o efektivní a rychlé spalování tuků a zároveň posilování svalů a práci na zlepšení kondice.
Hlavní výhody:
Technické parametry:
Záruka: 2 roky
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domácí |
| Nosnost stepperu | 100 kg |
| Hmotnost stepperu | 6.9 kg |
Konstrukce stepperu
| Typ stepperu | Ministepper |
Měřené hodnoty, programy
| Ušní upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem | ne |
| Ruční regulace zátěže | ne |
| Přednastavené profily trati | ne |
| Program řízený tepem HRC | ne |
| Zadání cílových hodnot | ne |
| Uživatelsky nastavitelné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| čas šlapání | ano |
| Frekvence šlapání | ano |
| Spálené kalorie | ano |
| Ušlá Vzdálenost | ne |
| Výkon ve wattech | ne |
| Tep srdce | ne |
| Signalizace překročení tepu | ne |
| Hodiny | ne |
| Zobrazení zátěže na displeji | ne |
| Počet kroků | ano |
Regulace zátěže, brzda
| Regulace zátěže | Bez regulace zátěže |
| Odpor šlapání tvořen | Hydraulickými tlumiči |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| BitGym | ne |
| iFit | ne |
| Inspire | ne |
| Bez komunikace | ne |
| Bluetooth komunikace | ne |
| Připojení k PC přes USB | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportní kolečka | ne |
| Možnost složení stepperu | ne |
| Vyrovnání nerovností podlahy | ne |
| Výška stepperu | 21.5 cm |
| Šířka stepperu | 38.5 cm |
| Délka stepperu | 42 cm |
| Napájení | Tužkové baterie |
Katalogové číslo VFSTEPST10
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Garantovaná
Zajištění servisu Standardní
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domácí |
| Nosnost stepperu | 100 kg |
| Hmotnost stepperu | 6.9 kg |
Konstrukce stepperu
| Typ stepperu | Ministepper |
Měřené hodnoty, programy
| Ušní upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem | ne |
| Ruční regulace zátěže | ne |
| Přednastavené profily trati | ne |
| Program řízený tepem HRC | ne |
| Zadání cílových hodnot | ne |
| Uživatelsky nastavitelné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| čas šlapání | ano |
| Frekvence šlapání | ano |
| Spálené kalorie | ano |
| Ušlá Vzdálenost | ne |
| Výkon ve wattech | ne |
| Tep srdce | ne |
| Signalizace překročení tepu | ne |
| Hodiny | ne |
| Zobrazení zátěže na displeji | ne |
| Počet kroků | ano |
Regulace zátěže, brzda
| Regulace zátěže | Bez regulace zátěže |
| Odpor šlapání tvořen | Hydraulickými tlumiči |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| BitGym | ne |
| iFit | ne |
| Inspire | ne |
| Bez komunikace | ne |
| Bluetooth komunikace | ne |
| Připojení k PC přes USB | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportní kolečka | ne |
| Možnost složení stepperu | ne |
| Vyrovnání nerovností podlahy | ne |
| Výška stepperu | 21.5 cm |
| Šířka stepperu | 38.5 cm |
| Délka stepperu | 42 cm |
| Napájení | Tužkové baterie |
Katalogové číslo: VFSTEPST10
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Garantovaná
Zajištění servisu Standardní
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .