Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
5 let na rám
K odeslání zdarma, u vás doma již 28.5.
Praha
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
Montáž u vás doma
Lze objednat v košíku
Servis u vás doma
záruční i pozáruční
Nejširší sportovní
sortiment skladem
Odeslání v den objednání do 15h
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Veslovací trenažér CONCEPT2 RowErg PM5 nižší
Veslařský trenažér CONCEPT2 RowErg PM5 nižší využívá pro regulaci zátěže odpor vzduchu, která se ovládá posuvnou pákou, umístěnou z boku stroje. Odpor stroje je přímo úměrný síle, kterou se na stroj působí - čím více síly vynakládáte, tím vydatnější je trénink. Své výsledky můžete sledovat na přehledném displeji PM5, který je na baterky (součástí monitoru).
Prostorové požadavky
Concept2 nižší model je 240 cm dlouhý, široký 60 cm. Prostor ke komfortnímu veslování doporučujeme 275 cm délky na 120 cm šířky. Trenažér ma transportní kolečka pro snadnou manipulaci a pro úsporu místa lze po skončení tréninku uvést veslo do svislé polohy.
Váha trenažéru
Veslařský trenažér váží 28 kg. Trenažér je rozložitelný na dva kusy, kdy kolejnice váží 8 kg a přední část na kolečkách 20 kg.
Maximální váha
Doporučená maximální váha uživatele veslařského trenažéru Concept2 je 225kg. Podle směrnic EU je trenažér testován na maximální zatížení 135 kg.
Tréninková aplikace - Nová Aplikace ErgData je perfektní společník pro trénink na trenažérech Concept2. Tato aplikace umožňuje nastavit různé funkce trenažéru přímo z vašeho telefonu, či tabletu.
Můžete v ní sledovat váš výkon a uložit si nastavení tréninku jako oblíbené pro příště. Real Time Loop vám umožní cvičit společně s ostatními členy komunity Concept2.
Jedná se zkrátka o parádní zpestření tréninku, které může pomoct dodat motivaci a využít všech vychytávek, které nám moderní doba přináší. Více o aplikaci ErgData v článku ZDE.
TECHNICKÉ PARAMETRY:
TRÉNINKOVÝ MONITOR PM5:
OSTATNÍ INFORMACE:
Parametry
Nosnost stroje, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Komerční, lehce komerční, domácí |
| Nosnost stroje | 225 kg |
| Hmotnost stroje | 28 kg |
Regulace zátěže, brzda
| Hmotnost setrvačníku | 0 kg |
| Regulace zátěže | Manuální otočným regulátorem |
| Brzdný systém | Vzduchová brzda |
Mechanika trenažéru
| Použití dle EN ISO 20957 | Třída SA |
| Opěrky nohou (nášlapy) | Profesinální nášlapy s možností polohování |
| Pojezd sedáku | Profi pojezd s ložisky |
Měřené hodnoty, programy
| Pouze ušní upínkou | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ne |
| Počítač bez měření tepové frekvence | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem ANT+ | ano |
| Ruční regulace zátěže | ano |
| Přednastavené profily trati | ano |
| Programy řízené tepem HRC | ne |
| Zadání cílových hodnot | ano |
| Uživatelsky nastavitelné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas veslování | ano |
| Rychlost (km/h) | ano |
| Spálené kalorie | ano |
| Počet záběrů | ne |
| Počet záběrů za minutu | ano |
| Výkon ve wattech | ano |
| Tep srdce | ano |
| Signalizace překročení tepu | ne |
| Zobrazení zátěže na displeji | ano |
| Vzdálenost | ano |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Výška stroje | 90 cm |
| Šířka stroje | 60 cm |
| Délka stroje | 240 cm |
| Možnost sklopení stroje | ano |
| Přepravní kolečka | ano |
| Napájení | Vlastní generátor |
Ostatní funkce počítače
| Velikost displeje v palcích | 4 " |
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| Inspire | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| EXR Game | ano |
| Uživatelské paměti | ano |
| Multimediální funkce | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ano |
| Typ displeje | LCD displej |
Katalogové číslo ROW PM5_low
Záruka 2 roky záruka
Záruka - prodloužená 5 let na rám
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Značkový servis u zákazníka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost stroje, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Komerční, lehce komerční, domácí |
| Nosnost stroje | 225 kg |
| Hmotnost stroje | 28 kg |
Regulace zátěže, brzda
| Hmotnost setrvačníku | 0 kg |
| Regulace zátěže | Manuální otočným regulátorem |
| Brzdný systém | Vzduchová brzda |
Mechanika trenažéru
| Použití dle EN ISO 20957 | Třída SA |
| Opěrky nohou (nášlapy) | Profesinální nášlapy s možností polohování |
| Pojezd sedáku | Profi pojezd s ložisky |
Měřené hodnoty, programy
| Pouze ušní upínkou | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ne |
| Počítač bez měření tepové frekvence | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem ANT+ | ano |
| Ruční regulace zátěže | ano |
| Přednastavené profily trati | ano |
| Programy řízené tepem HRC | ne |
| Zadání cílových hodnot | ano |
| Uživatelsky nastavitelné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas veslování | ano |
| Rychlost (km/h) | ano |
| Spálené kalorie | ano |
| Počet záběrů | ne |
| Počet záběrů za minutu | ano |
| Výkon ve wattech | ano |
| Tep srdce | ano |
| Signalizace překročení tepu | ne |
| Zobrazení zátěže na displeji | ano |
| Vzdálenost | ano |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Výška stroje | 90 cm |
| Šířka stroje | 60 cm |
| Délka stroje | 240 cm |
| Možnost sklopení stroje | ano |
| Přepravní kolečka | ano |
| Napájení | Vlastní generátor |
Ostatní funkce počítače
| Velikost displeje v palcích | 4 " |
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| Inspire | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| EXR Game | ano |
| Uživatelské paměti | ano |
| Multimediální funkce | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ano |
| Typ displeje | LCD displej |
Katalogové číslo: ROW PM5_low
Záruka 2 roky záruka
Záruka - prodloužená 5 let na rám
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Značkový servis u zákazníka
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .