Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 3 roky záruka
10 let na rám
K odeslání zdarma, u vás doma již zítra.
Běžná cena 124 990 Kč
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
TUNTURI PLATINUM Full Smith/Functional trainer V-series
TUNTURI PLATINUM Full Smith/Functional trainer Selectorized V-series spojuje dvě klíčové tréninkové metody. Vedený trénink na Smith machine (multipressu) a volný pohyb na protisměrných kladkách + možnost cvičení s olympijskou osou díky stojanům na osu a bezpečnostním dorazům. Nabízí tak široké možnosti cviků pro celé tělo, od bezpečných dřepů a tlaků na prsa po rotační a stabilizační cvičení.
Kladky jsou nastavitelné do 16 poloh, což umožňuje optimální nastavení pro různé výšky i typy postav. Kabelový systém zajišťuje hladký a tichý chod bez trhavých pohybů, a díky závaží o hmotnosti 2 x 100 kg (nastavitelným po 5 kg) je vhodný jak pro začátečníky, tak pokročilé sportovce.
Robustní rám z oceli o tloušťce 2,5 mm dává celému zařízení vysokou stabilitu, přičemž celková hmotnost stroje činí 464 kg. Na konstrukci je zabudovaná hrazda pro shyby. S rozměry 162 × 204 × 217 cm je stroj určen pro komerční prostředí, hotelové posilovny i rehabilitační zařízení.
Foto s kotouči je pouze ilustrační. Můžete si je u nás však dokoupit.
Řada TUNTURI PLATINUM
Představuje špičku nabídky značky TUNTURI a je určena pro náročné uživatele, kteří vyžadují maximální kvalitu, odolnost a komfort při tréninku. Tyto stroje kombinují robustní konstrukci, moderní design a pokročilé technologie, díky čemuž jsou ideální nejen pro domácí využití, ale i do ve wellness, hotelových posiloven a profesionálních fitness center.
Příslušenství součástí:
Hlavní výhody:
Technický popis:
Ostatní informace:
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 200 kg |
| Maximální nosnost kladek | 200 kg |
| Maximální nosnost stojanu | 350 kg |
| Maximální nosnost stroje | 200 kg |
Komfort cvičení
| Nastavitelná zádová opěrka | ne |
| Nastavitelný sedák | ne |
| Nastavitelný kopač | ne |
| Nastavitelná výška stojanů | ano |
| Nastavitelný peck-deck | ne |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu | ano |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 217 cm |
| Šířka stroje | 204 cm |
| Délka stroje | 162 cm |
| Hmotnost stroje | 464 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ano |
| Horní kladka | ano |
| Spodní kladka | ano |
| Protisměrná kladka | ano |
| Předkopávání | ne |
| Zakopávání | ne |
| Kladka na břicho | ano |
| Bicepsová opěrka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsa v sedě | ano |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ano |
| Přítahy na záda | ano |
| Bradla s přednožováním | ne |
| Lavice na břicho | ne |
| Hyperextenze | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ano |
| Tlaky na ramena | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Pojezd Multipressu | |
| Způsob využití | Profesionální fitcentra |
| Možnost složení stroje | ne |
| Transportní kolečka | ne |
Katalogové číslo 25PVS40000
Záruka 3 roky záruka
Záruka - prodloužená 10 let na rám
Zajištění servisu Značkový servis u zákazníka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 200 kg |
| Maximální nosnost kladek | 200 kg |
| Maximální nosnost stojanu | 350 kg |
| Maximální nosnost stroje | 200 kg |
Komfort cvičení
| Nastavitelná zádová opěrka | ne |
| Nastavitelný sedák | ne |
| Nastavitelný kopač | ne |
| Nastavitelná výška stojanů | ano |
| Nastavitelný peck-deck | ne |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu | ano |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 217 cm |
| Šířka stroje | 204 cm |
| Délka stroje | 162 cm |
| Hmotnost stroje | 464 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ano |
| Horní kladka | ano |
| Spodní kladka | ano |
| Protisměrná kladka | ano |
| Předkopávání | ne |
| Zakopávání | ne |
| Kladka na břicho | ano |
| Bicepsová opěrka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsa v sedě | ano |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ano |
| Přítahy na záda | ano |
| Bradla s přednožováním | ne |
| Lavice na břicho | ne |
| Hyperextenze | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ano |
| Tlaky na ramena | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Pojezd Multipressu | |
| Způsob využití | Profesionální fitcentra |
| Možnost složení stroje | ne |
| Transportní kolečka | ne |
Katalogové číslo: 25PVS40000
Záruka 3 roky záruka
Záruka - prodloužená 10 let na rám
Zajištění servisu Značkový servis u zákazníka
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .