Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 3 roky záruka
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
| CELKOVÁ TĚLESNÁ ANALÝZA | |
| Hmotnost | A |
| BMI | A |
| Tělesný tuk (%) | A |
| Útrobní tuk | A |
| Tučná tkáň | A |
| Netučná tkáň | A |
| Protein (kg) | N |
| Svalová hmota | A |
| Celková tělesná tekutina (kg) | A |
| Celková tělesná tekutina (%) | A |
| Bazální metabolismus | A |
| Indikátor bazálního metabolismu | A |
| Kostní hmota (kg) | A |
| Hodnocení postavy – fyzická kondice | A |
| Metabolický věk | A |
| Rozsah cílových hodnot | A |
| Stanovení cílových hodnot | A |
| Mimobuněčná tekutina (kg) | N |
| Vnitrobuněčná tekutina (kg) | N |
| Mimobuněčná / vnitrobuněčná tekutina | N |
| SEGMENTÁLNÍ ANALÝZA (pro jednotlivé končetiny a trup) | |
| Segmentální (%) těsného tuku | N |
| Segmentální (kg) tělesného tuku | N |
| Segmentální hodnocení rozložení tuků | N |
| Segmentální tučná hmota (%) | N |
| Segmentální tučná hmota (kg) | N |
| Segmentální netučná hmota | N |
| Segmentální svalová hmota (kg) | N |
| Segmentální hodnocení rozložení svalů | N |
| TECHNICKÁ SPECIFIKACE | |
| Kapacita vážení | 270 kg |
| Přesnost | 100 g |
| Použité frekvence scanu (kHz) | 6,25/50 |
| Rozměry platformy (mm) | 395 x 390 x 67 |
| Výška verze se stojanem (mm) | 1027 |
| Hmotnost produktu | 8,3 kg / 11,2 kg (stojan) |
| Napájení | 231V AC ( 50-60 Hz ) |
| Komunikační rozhraní | RS232, USB, Sdkarta |
| Integrovaná tiskárna | A |
| Připojení k tiskárně | N |
| Záruční lhůta | 5 let |
Parametry
Měřené hodnoty
| Celková hmotnost | ano |
| % tělesného tuku u dětí | ano |
| Hodiny + kalendář | ano |
| Úroveň fyzické kondice | ano |
| Index tělesné hmotnosti (BMI) | ano |
| Funkce fitplus pro ženy | ne |
| Speciální režim „atlet“ | ano |
| % tělesného tuku | ano |
| Útrobní (viscereální) tuk | ano |
| % tělesných tekutin | ano |
| Množství svalové hmoty | ano |
| Množství kostní hmoty | ano |
| Bazální metabolismus (BMR) | ano |
| Doporučený příjem kalorií (DCI) | ne |
| Hodnota metabolického věku | ano |
| Kvalita svalů | ne |
| Skóre svalů | ne |
Záznam a vyhodnocení dat
| Zpětné prohlížení hodnot – recall | ne |
| Počet pamětí (uživatelů) | neomezeně (SW) |
| Přenos dat do PC, SMART | Přes USB / RS232 |
| Ukládání naměřených dat | Na SD kartu |
Technické informace
| Napájení | Síťový adaptér |
| Maximální kapacita vážení | 270 kg |
| Přesnost měření | g |
| Způsob měření | Základní 4-bodová analýza |
Katalogové číslo TAN-DC-360 S
Záruka 3 roky záruka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Měřené hodnoty
| Celková hmotnost | ano |
| % tělesného tuku u dětí | ano |
| Hodiny + kalendář | ano |
| Úroveň fyzické kondice | ano |
| Index tělesné hmotnosti (BMI) | ano |
| Funkce fitplus pro ženy | ne |
| Speciální režim „atlet“ | ano |
| % tělesného tuku | ano |
| Útrobní (viscereální) tuk | ano |
| % tělesných tekutin | ano |
| Množství svalové hmoty | ano |
| Množství kostní hmoty | ano |
| Bazální metabolismus (BMR) | ano |
| Doporučený příjem kalorií (DCI) | ne |
| Hodnota metabolického věku | ano |
| Kvalita svalů | ne |
| Skóre svalů | ne |
Záznam a vyhodnocení dat
| Zpětné prohlížení hodnot – recall | ne |
| Počet pamětí (uživatelů) | neomezeně (SW) |
| Přenos dat do PC, SMART | Přes USB / RS232 |
| Ukládání naměřených dat | Na SD kartu |
Technické informace
| Napájení | Síťový adaptér |
| Maximální kapacita vážení | 270 kg |
| Přesnost měření | g |
| Způsob měření | Základní 4-bodová analýza |
Katalogové číslo: TAN-DC-360 S
Záruka 3 roky záruka
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .