Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již 9.6.
Vyberte si dárek zdarma
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Stůl na stolní tenis SPONETA S5-73i modrý
Pingpongový stůl Sponeta S5-73i je kvalitní vnitřní stůl určený pro soutěžní účely. Výhodou stolu Sponeta S5-73i je možnost lepší stability pro přesuny sbaleného stolu v manipulační poloze - desky jsou těsně u sebe a jsou na konstrukci uložené 10 cm nad zemí.
Pingpongový stůl Sponeta S5-73i je určený pro vnitřní použití. Má speciálně broušený povrch na 22 mm silné desce. Tato deska již zaručuje stálé vlastnosti pro závodní hru na vyšší úrovni. Deska je vyztužená ocelovým rámem 50 mm, který stůl ještě dále zpevňuje. Nohy stolu jsou z eloxovaného hliníku a mají seřizovací mechanismus na nastavení výšky a vyrovnání nerovností podlahy.
Stůl je vyztužený kolem vnějších stran kovovými táhly. Vnitřní část stolu je opatřena čtyřmi kolečky na manipulaci ve složeném stavu, 2 kolečka mají aretaci proti pohybu. Uprostřed stolu je držák na míčky.
Součástí výrobku je kvalitní držák na síťku a síťka.
Technické parametry:
Ostatní informace:
Parametry
Hrací deska
| Tloušťka hrací desky | Tloušťka desky 22 mm |
| Materiál a typ desky | Speciální dřevěná deska |
| Barva hrací desky | Modrá |
| Ochranná obvodová lišta desky | Obvodová lišta 50 mm |
Konstrukce stolu
| Příčné zpevnění konstrukce | ano |
| Profil konstrukce stolu | Obdelníkový profil 50 x 30 mm |
| Barva konstrukce | stříbrná |
Ostatní vlastnosti
| Síťka součástí stolu | ano |
| Výškově stavitelná síťka | ne |
| Dopínání síťky | ne |
| Vybavenost stolu | Držák na pálky, zásobník pro míčky |
Rozměry a hmotnost stolu
| Rozměr složeného stolu | cm |
| Rozměry stolu - výška | 760 cm |
| Rozměry stolu - šířka | 1525 cm |
| Rozměry stolu - délka | 2740 cm |
| Hmotnost stroje | 92 kg |
Manipulace se stolem
| Brzda koleček | ano |
| Pogumovaná kolečka | ano |
| Natáčecí kolečka | ano |
| Přepravní kolečka | Jednoduchá kolečka |
| Sklopné hrací desky | ano |
| Vyrovnání nerovností podlahy | ano |
| Možnost hry jednoho hráče | ano |
| Dvojí jištění sklopení desky | ne |
Katalogové číslo ACR05-G172/572-MO
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Hrací deska
| Tloušťka hrací desky | Tloušťka desky 22 mm |
| Materiál a typ desky | Speciální dřevěná deska |
| Barva hrací desky | Modrá |
| Ochranná obvodová lišta desky | Obvodová lišta 50 mm |
Konstrukce stolu
| Příčné zpevnění konstrukce | ano |
| Profil konstrukce stolu | Obdelníkový profil 50 x 30 mm |
| Barva konstrukce | stříbrná |
Ostatní vlastnosti
| Síťka součástí stolu | ano |
| Výškově stavitelná síťka | ne |
| Dopínání síťky | ne |
| Vybavenost stolu | Držák na pálky, zásobník pro míčky |
Rozměry a hmotnost stolu
| Rozměr složeného stolu | cm |
| Rozměry stolu - výška | 760 cm |
| Rozměry stolu - šířka | 1525 cm |
| Rozměry stolu - délka | 2740 cm |
| Hmotnost stroje | 92 kg |
Manipulace se stolem
| Brzda koleček | ano |
| Pogumovaná kolečka | ano |
| Natáčecí kolečka | ano |
| Přepravní kolečka | Jednoduchá kolečka |
| Sklopné hrací desky | ano |
| Vyrovnání nerovností podlahy | ano |
| Možnost hry jednoho hráče | ano |
| Dvojí jištění sklopení desky | ne |
Katalogové číslo: ACR05-G172/572-MO
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .