Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již 9.6.
Vyberte si dárek zdarma
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Stůl na stolní tenis SPONETA S3-47i modrý
Pingpongový stůl Sponeta S3-47i je kvalitní stůl určený pro tréninkové účely, případně pro náročnější rekreační hráče. Stůl je určený pro vnitřní použití. Má broušený povrch na 19 mm silné desce. Tato deska již zaručuje stálé vlastnosti pro rekreační hru na vyšší úrovni. Deska je vyztužená ocelovým rámem 36 mm, který stůl ještě dále zpevňuje. Nohy stolu jsou ocelové. Stůl je vyztužený kovovými táhly.
Vnitřní část stolu je opatřena čtyřmi kolečky na manipulaci ve složeném stavu. Uprostřed stolu je držák na pálky a na míčky. Síťka a držák na síťku je součástí vybavení stolu.
Pingpongový stůl Sponeta S3-47i je vhodný pro vnitřní použití - do interiéru (není odolný proti povětrnostním vlivům a UV záření).
Technické parametry:
Ostatní informace:
Parametry
Hrací deska
| Tloušťka hrací desky | Tloušťka desky 19 mm |
| Materiál a typ desky | Speciální dřevěná deska |
| Barva hrací desky | Modrá |
| Ochranná obvodová lišta desky | Obvodová lišta 36 mm |
Konstrukce stolu
| Příčné zpevnění konstrukce | ano |
| Profil konstrukce stolu | Trubkový profil, průměr 25 mm |
| Barva konstrukce | stříbrná |
Ostatní vlastnosti
| Síťka součástí stolu | ano |
| Výškově stavitelná síťka | ne |
| Dopínání síťky | ano |
| Vybavenost stolu | Držák na pálky a míčky |
Rozměry a hmotnost stolu
| Rozměr složeného stolu | cm |
| Rozměry stolu - výška | 76 cm |
| Rozměry stolu - šířka | 152.5 cm |
| Rozměry stolu - délka | 274 cm |
| Hmotnost stroje | 75 kg |
Manipulace se stolem
| Brzda koleček | ne |
| Pogumovaná kolečka | ne |
| Natáčecí kolečka | ano |
| Přepravní kolečka | Zdvojená kolečka |
| Sklopné hrací desky | ano |
| Vyrovnání nerovností podlahy | ne |
| Možnost hry jednoho hráče | ano |
| Dvojí jištění sklopení desky | ano |
Katalogové číslo ACR05-G172/46-MO
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Hrací deska
| Tloušťka hrací desky | Tloušťka desky 19 mm |
| Materiál a typ desky | Speciální dřevěná deska |
| Barva hrací desky | Modrá |
| Ochranná obvodová lišta desky | Obvodová lišta 36 mm |
Konstrukce stolu
| Příčné zpevnění konstrukce | ano |
| Profil konstrukce stolu | Trubkový profil, průměr 25 mm |
| Barva konstrukce | stříbrná |
Ostatní vlastnosti
| Síťka součástí stolu | ano |
| Výškově stavitelná síťka | ne |
| Dopínání síťky | ano |
| Vybavenost stolu | Držák na pálky a míčky |
Rozměry a hmotnost stolu
| Rozměr složeného stolu | cm |
| Rozměry stolu - výška | 76 cm |
| Rozměry stolu - šířka | 152.5 cm |
| Rozměry stolu - délka | 274 cm |
| Hmotnost stroje | 75 kg |
Manipulace se stolem
| Brzda koleček | ne |
| Pogumovaná kolečka | ne |
| Natáčecí kolečka | ano |
| Přepravní kolečka | Zdvojená kolečka |
| Sklopné hrací desky | ano |
| Vyrovnání nerovností podlahy | ne |
| Možnost hry jednoho hráče | ano |
| Dvojí jištění sklopení desky | ano |
Katalogové číslo: ACR05-G172/46-MO
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .