Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
Vyberte si dárek zdarma
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Stůl na stolní tenis SPONETA S1-53i modrý
Pingpongový stůl Sponeta S1-53i je kvalitní stůl určený pro tréninkové účely, případně pro náročnější rekreační hráče.
Pingpongový stůl Sponeta S1-53i je určený pro vnitřní použití. Má broušený povrch na 16 mm silné desce. Tato deska již zaručuje stálé vlastnosti pro rekreační hru na vyšší úrovni. Nohy stolu jsou ocelové. Stůl je vyztužený kovovými táhly.
Síťka a držák na síťku je součástí vybavení stolu.
Stůl pro vnitřní použití - do interiéru (není odolný proti povětrnostním vlivům a UV záření).
Technické parametry:
Ostatní informace:
Parametry
Hrací deska
| Tloušťka hrací desky | Tloušťka desky 16 mm |
| Materiál a typ desky | Speciální dřevěná deska |
| Barva hrací desky | Modrá |
| Ochranná obvodová lišta desky | Bez ochranné lišty |
Konstrukce stolu
| Profil konstrukce stolu | Trubkový profil, průměr 25 mm |
| Barva konstrukce | černá |
Ostatní vlastnosti
| Síťka součástí stolu | ano |
| Výškově stavitelná síťka | ne |
| Dopínání síťky | ano |
Rozměry a hmotnost stolu
| Rozměr složeného stolu | cm |
| Rozměry stolu - výška | 76 cm |
| Rozměry stolu - šířka | 152.5 cm |
| Rozměry stolu - délka | 274 cm |
| Hmotnost stroje | 57 kg |
Manipulace se stolem
| Brzda koleček | ne |
| Pogumovaná kolečka | ne |
| Natáčecí kolečka | ne |
| Přepravní kolečka | Jednoduchá kolečka |
| Sklopné hrací desky | ano |
| Vyrovnání nerovností podlahy | ne |
| Možnost hry jednoho hráče | ne |
| Dvojí jištění sklopení desky | ne |
Katalogové číslo ACR05-G171/152-MO
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Hrací deska
| Tloušťka hrací desky | Tloušťka desky 16 mm |
| Materiál a typ desky | Speciální dřevěná deska |
| Barva hrací desky | Modrá |
| Ochranná obvodová lišta desky | Bez ochranné lišty |
Konstrukce stolu
| Profil konstrukce stolu | Trubkový profil, průměr 25 mm |
| Barva konstrukce | černá |
Ostatní vlastnosti
| Síťka součástí stolu | ano |
| Výškově stavitelná síťka | ne |
| Dopínání síťky | ano |
Rozměry a hmotnost stolu
| Rozměr složeného stolu | cm |
| Rozměry stolu - výška | 76 cm |
| Rozměry stolu - šířka | 152.5 cm |
| Rozměry stolu - délka | 274 cm |
| Hmotnost stroje | 57 kg |
Manipulace se stolem
| Brzda koleček | ne |
| Pogumovaná kolečka | ne |
| Natáčecí kolečka | ne |
| Přepravní kolečka | Jednoduchá kolečka |
| Sklopné hrací desky | ano |
| Vyrovnání nerovností podlahy | ne |
| Možnost hry jednoho hráče | ne |
| Dvojí jištění sklopení desky | ne |
Katalogové číslo: ACR05-G171/152-MO
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .