Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již zítra.
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Stan YATE HIGHLANDER Blackthorn 2 zelený
Lehký dvouplášťový stan YATE HIGHLANDER Blackthorn 2 pro 2 osoby. Ideální stan pro spaní ve volné přírodě ve vlhkých a větrných podmínkách.
Stan YATE HIGHLANDER Blackthorn 2 je lehký a malý po sbalení, snadný na postavení. Pevná konstrukce díky dvěma prutům 7,9 mm. Vhodný zejména pro trekking a cyklistiku.
Vrchní plášť je vyroben z polyesteru, díky tomu je stan nepromokavý do výšky vodního sloupce 2000 milimetrů. Tkanina je odolná vůči UV záření a nebledne.
Do stanu se vstupuje přes předsíňku, která má vchod zepředu. Vchod se otevírá pomocí dvou samostatných zipů. Vchod do ložnice je vybaven jak plachtou, tak moskytiérou.
| Vnější stan / vodní sloupec: | 190T PU polyester, 2000 mm H2O |
| Vnitřní stan: | prodyšný polyester |
| Podlážka / vodní sloupec: | 120 g polyethylen, 2000 mm H2O |
| Konstrukce - tyče: | sklolaminát, 2 ks - 7,9 mm |
| Kolíky: | ocel |
| Počet vchodů: | 1 |
| Barva: | zelená |
| Rozměr: | 330 x 170 x 90 cm |
| Rozměr po sbalení: | 55 x 15 x 15 cm |
| Hmotnost: | 3 kg |
Obecné informace o produktu
Parametry
Stany > Počet osob
| Počet osob | 2 |
Stany > Hmotnost
| Hmotnost | 3000 g |
Stany > Vodní sloupec
| Vodní sloupec | 2000 mm |
Katalogové číslo YATE-ST00471
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Stany > Počet osob
| Počet osob | 2 |
Stany > Hmotnost
| Hmotnost | 3000 g |
Stany > Vodní sloupec
| Vodní sloupec | 2000 mm |
Katalogové číslo: YATE-ST00471
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .