Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
Varianta
Varianta: černý
Kód: YATE-SS00620
1 859 Kč
Varianta: červený
Kód: YATE-SS00739
1 859 Kč
Varianta: maskáčový
Kód: YATE-SS00539
1 859 Kč
Varianta: zelený
Kód: YATE-ST00455
1 859 Kč
Za nákup tohoto produktu získáte 0 bodů do věrnostního programu.
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Lehký dvouplášťový stan YATE HIGHLANDER Blackthorn 1 pro jednu osobu. Ideální stan pro spaní ve volné přírodě ve vlhkých a větrných podmínkách.
Stan YATE HIGHLANDER Blackthorn 1 je lehký a malý po sbalení, snadný na postavení. Pevná konstrukce díky dvěma prutům 7,9 mm. Vhodný zejména pro trekking a cyklistiku.
Vrchní plášť je vyroben z polyesteru, díky tomu je stan nepromokavý do výšky vodního sloupce 2000 milimetrů. Tkanina je odolná vůči UV záření a nebledne.
Do stanu se vstupuje přes malou předsíňku, která má vchod zboku. Vchod se otevírá pomocí dvou samostatných zipů. Vchod do ložnice je vybaven jak plachtou, tak moskytiérou.
Stan je vhodný pro postavu do 180 cm.
Parametry
| Vnější stan / vodní sloupec: | 190T PU polyester, 2000 mm H2O |
| Vnitřní stan: | prodyšný polyester |
| Podlážka / vodní sloupec: | 120 g polyethylen, 2000 mm H2O |
| Konstrukce - tyče: | sklolaminát, 2 ks |
| Kolíky: | ocel |
| Počet vchodů: | 1 |
| Barva: | zelená |
| Rozměr: | 265 x 170 x 75 cm |
| Rozměr po sbalení: | 40 x 12 x 11 cm |
| Hmotnost: | 1,5 kg |
Obecné informace o produktu
Parametry
Stany > Počet osob
| Počet osob | 1 |
Stany > Hmotnost
| Hmotnost | 1500 g |
Stany > Vodní sloupec
| Vodní sloupec | 2000 mm |
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Stany > Počet osob
| Počet osob | 1 |
Stany > Hmotnost
| Hmotnost | 1500 g |
Stany > Vodní sloupec
| Vodní sloupec | 2000 mm |
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .