Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již zítra.
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Dvouplášťový stan YATE FAMILY pro 4 - 5 osob se samonosnou konstrukcí a předsíní. YATE FAMILY je velký rodinný stan se dvěma ložnicemi a velkou předsíní se světlou výškou 210 cm, takže v ní může vzpřímeně stát i dospělý člověk.
Stan YATE FAMILY je předurčen pro pohodlné rodinné dovolené, kdy v jedné ložnici mohou spát až 3 děti a ve druhé rodiče. Předsíň může sloužit jako kuchyň nebo úložiště materiálu.
Součástí je i podlážka do předsíně. Stan má vynikající větrání, což oceníte v horkých dnech, ale zároveň se dá perfektně utěsnit i proti velkým lijákům.
Parametry
| Vnější stan / vodní sloupec: | polyester, 3000 mm H2O |
| Vnitřní stan: | prodyšný polyester |
| Podlážka / vodní sloupec: | polyethylen, 4000 mm H2O |
| Konstrukce - tyče: | sklolaminát, průměr 11 mm |
| Kolíky: | ocel |
| Počet vchodů: | 2 |
| Barva: | tmavě modrá/světle modrá |
| Rozměr: | 445 (140+135+143) x 255 x 180-210 cm |
| Rozměr po sbalení: | 70 x 25 x 23 cm |
| Hmotnost: | 12 kg |
Parametry
Stany > Počet osob
| Počet osob | 4+ |
Stany > Hmotnost
| Hmotnost | 12000 g |
Stany > Vodní sloupec
| Vodní sloupec | 3000 mm |
Katalogové číslo YATE-ST00429
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Stany > Počet osob
| Počet osob | 4+ |
Stany > Hmotnost
| Hmotnost | 12000 g |
Stany > Vodní sloupec
| Vodní sloupec | 3000 mm |
Katalogové číslo: YATE-ST00429
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .