Skládací rotoped TRINFIT Xbike Fold - Doprodej
Rotoped byl složen kvůli kontrole
Rotoped bude dodán postavený na paletě
Záruka 2 roky
Záruka 3 roky záruka
10 let na rám
K odeslání zdarma, u vás doma již zítra.
Praha
Liberec
Plzeň
Brno
Běžná cena 7 790 Kč
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
Montáž u vás doma
Lze objednat v košíku
Servis u vás doma
záruční i pozáruční
Nejširší sportovní
sortiment skladem
Odeslání v den objednání do 15h
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Značka TRINFIT nabízí ucelenou řadu fitness trenažérů určených pro domácí a lehce komerční využití. Tyto modely vynikají výborným poměrem ceny, kvality a uživatelského komfortu a splňují aktuální evropské požadavky na bezpečnost a kvalitu, včetně certifikací ROHS, EN ISO 20957 a CE.
Masivní konstrukce, kvalitní komponenty a ergonomicky optimalizované ovládání zajišťují stabilní chod, pohodlné cvičení a dlouhodobou životnost. Zákazníci oceňují také prodlouženou 3letou záruku, servis přímo u zákazníka a dlouhodobou dostupnost náhradních dílů, díky nimž jsou trenažéry TRINFIT spolehlivou volbou pro každodenní použití.
Skládací rotoped TRINFIT Xbike Fold - Doprodej
Rotoped byl složen kvůli kontrole
Rotoped bude dodán postavený na paletě
Záruka 2 roky
Pokud hledáte cenově dostupný a přitom kvalitní skládací rotoped, určený pro nenáročné domácí využití, který vám umožní kvalitní cvičení v pohodlí domova, pak se TRINFIT Xbike Fold stane vaším ideálním společníkem pro pravidelný trénink. Nemusíte být nijak vázání na venkovním prostředí a ani na otevírací dobu fitcenter. Díky pečlivě vyvinuté konstrukci s vysokou nosností a kvalitnímu zpracování zaručuje znatelně tišší chod oproti jiným modelům této cenové kategorie.
TRINFIT Xbike Fold nabízí jednoduchý přehledný 3" LCD displej, který vám vyobrazí všechny základní hodnoty pro váš trénink. Umožní vám sledovat váš trénink v reálném čase pomocí dat monitorujících váš čas, vzdálenost, spálené kalorie a srdeční frekvenci. Pro maximální efektivitu tréninku můžete využít měření tepové frekvence skrz dlaňové snímače tepové frekvence (tzv. Hand pulse) na madlech trenažéru.
Po skončení tréninku můžete rotoped velmi snadno složit, aby vám doma nezabíral tolik prostoru. Složením ušetříte až 60% zabíraného prostoru.
Tento model navíc disponuje opravdu snadnou montáží, protože z 90% je trenažér již složený a dle českého obrázkového návodu trenažér snadno smontujete, takže se nemusíte obávat ani tohoto kroku.
Ať už chcete zredukovat svou váhu, zpevnit postavu, nebo zvýšit úroveň své kondice, TRINFIT Xbike Fold vám vždy bude dobrým partnerem.
Nosnost stroje je 100 kg.

3" LCD displej vám bude zobrazovat čas cvičení, ujetou vzdálenost, spálené kalorie, rychlost a srdeční frekvenci. Dále nabízí možnost zobrazení tzv. ODO (zobrazí celkovou naakumulovanou vzdálenost, kterou jste odcvičili na trenažéru)
Funkce SCAN je funkce, která vám bude postupně na displeji vyobrazovat všechny hodnoty.
Díky manuálnímu režimu si můžete před tréninkem stanovit svůj konkrétní cíl, ať už ujetou vzdálenost, spálené kalorie nebo čas tréninku. Na displeji se vám bude zobrazovat, kolik zbývá k dosažení tohoto cíle. To vám pomůže lépe sledovat svůj pokrok a udržet si motivaci.

Díky praktickému držáku na telefon si můžete během svého tréninku pustit jakýkoliv film, motivační video anebo simulaci jízdy na kole v horách. Máte neomezené možnosti, jak si svůj trénink zpříjemnit a je to jen na vás, jak se toho chopíte!
Telefon není součástí objednávky.

Už jste dojezdili a potřebujete uvolnit prostor v obývací místnosti nebo pokoji? Díky možnosti složení rotopedu. Vám nebude dělat žádný problém omezený prostor v domácnosti.
S možností složení ušetříte až 60 % zabíraného prostoru. Pro další použití stačí rotoped jen vytáhnout, rychle rozložit a začít rozvíjet svou kondici! V rozloženém stavu bude mít váš trenažér následující rozměry (d x š x v): 52 x 50 x 131 cm.

Skládací rotoped TRINFIT Xbike Fold nabízí pohodlné manuální nastavení odporu pomocí otočného regulátoru, který umožňuje výběr až z 8 úrovní odporu.
Díky ručnímu ovládání lze snadno přizpůsobit intenzitu tréninku aktuálním potřebám a schopnostem.
Plynulý přechod mezi jednotlivými úrovněmi zajišťuje, že změna odporu je rovnoměrná, což zvyšuje komfort při cvičení a minimalizuje přerušení tempa.
Proč snímat tepovou frekvenci? Sledováním tepové frekvence zefektivníte svůj trénink tím, že dokážete lépe řídit intenzitu potřebnou k dosažení vašich cílů.
Pro přesnější měření tepové frekvence lze použít dlaňové snímače tepové frekvence (tzv. Hand pulse) na madlech trenažéru.
Kvalitní konstrukce a šlapací střed na čtyřhran s ložisky přispívají k dlouhé životnosti trenažéru a minimalizování hluku.

Hladký a tichý chod díky 4 kg setrvačníku, který dále zajišťuje plynulý pohyb při cvičení. Manuální regulace odporu pomocí otočného regulátoru v rozsahu 1 – 8 vám umožní přizpůsobit intenzitu tréninku podle vašich potřeb.
Díky promyšlené a jednoduché konstrukci má rotoped minimální nároky na údržbu, což vám umožní se soustředit na Váš trénink bez zbytečných starostí.
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domácí |
| Nosnost trenažéru | 100 kg |
| Hmotnost trenažéru | 22 kg |
Ergonomie stroje, nastavení
| Horizontální posun řidítek | ne |
| Výškově stavitelná řidítka | ne |
| Možnost naklápění řidítek | ne |
| Nastavení sklonu sedla | ne |
| Horizontální posun sedla | ne |
| Výškové nastavení sedla | ano |
| Pedály | plastové pedály s klipsnami |
| Držák na lahev | ne |
| Konstrukce rotopedu | Skládací rotoped |
Regulace zátěže, brzda
| Simulace terénu sklonem trenažéru | Nemá |
| Rozsah zátěže | MIN až MAX v 8 stupních |
| Hmotnost setrvačníku | 4 kg |
| Regulace zátěže | Manuální otočným regulátorem |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Program řízený tepem HRC | ne |
| Ruční regulace zátěže | ano |
| Zadání cílových hodnot | ne |
| Přednastavené profily trati | ne |
| Uživatelsky nastavitelné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Tep ušní upínkou | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ne |
| Tep dlaňovými senzory (hand-pulse) | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Čas šlapání | ano |
| Rychlost | ano |
| Spálené kalorie | ano |
| Ujetá vzdálenost | ano |
| Výkon (W) | ne |
| Frekvence otáček | ne |
| Tep srdce | ano |
| Signalizace překročení tepu | ne |
| Hodiny | ne |
| Zobrazení zátěže na displeji | ne |
Ostatní funkce počítače
| Velikost displeje v palcích | 3 " |
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| BKOOL | ne |
| FitShow | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
| Uživatelské paměti | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ne |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Funkce ANT+ | ne |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportní kolečka | ne |
| Možnost složení | ano |
| Vyrovnání nerovností podlahy | ano |
| Výška trenažéru | 109 cm |
| Šířka trenažéru | 50 cm |
| Délka trenažéru | 84 cm |
| Napájení | Tužkové baterie |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | Třída HC |
| Volnoběh setrvačníku | S volnoběhem |
| Středové složení | Šlapací střed s ložisky |
| Převod setrvačníku | Plochý řemen s dopínací kladkou |
Katalogové číslo TRN-32-Xbike
Záruka 3 roky záruka
Záruka - prodloužená 10 let na rám
Dostupnost ND Garantovaná 7 let
Zajištění servisu Značkový servis u zákazníka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Značka TRINFIT nabízí ucelenou řadu fitness trenažérů určených pro domácí a lehce komerční využití. Tyto modely vynikají výborným poměrem ceny, kvality a uživatelského komfortu a splňují aktuální evropské požadavky na bezpečnost a kvalitu, včetně certifikací ROHS, EN ISO 20957 a CE.
Masivní konstrukce, kvalitní komponenty a ergonomicky optimalizované ovládání zajišťují stabilní chod, pohodlné cvičení a dlouhodobou životnost. Zákazníci oceňují také prodlouženou 3letou záruku, servis přímo u zákazníka a dlouhodobou dostupnost náhradních dílů, díky nimž jsou trenažéry TRINFIT spolehlivou volbou pro každodenní použití.
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domácí |
| Nosnost trenažéru | 100 kg |
| Hmotnost trenažéru | 22 kg |
Ergonomie stroje, nastavení
| Horizontální posun řidítek | ne |
| Výškově stavitelná řidítka | ne |
| Možnost naklápění řidítek | ne |
| Nastavení sklonu sedla | ne |
| Horizontální posun sedla | ne |
| Výškové nastavení sedla | ano |
| Pedály | plastové pedály s klipsnami |
| Držák na lahev | ne |
| Konstrukce rotopedu | Skládací rotoped |
Regulace zátěže, brzda
| Simulace terénu sklonem trenažéru | Nemá |
| Rozsah zátěže | MIN až MAX v 8 stupních |
| Hmotnost setrvačníku | 4 kg |
| Regulace zátěže | Manuální otočným regulátorem |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Program řízený tepem HRC | ne |
| Ruční regulace zátěže | ano |
| Zadání cílových hodnot | ne |
| Přednastavené profily trati | ne |
| Uživatelsky nastavitelné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Tep ušní upínkou | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ne |
| Tep dlaňovými senzory (hand-pulse) | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Čas šlapání | ano |
| Rychlost | ano |
| Spálené kalorie | ano |
| Ujetá vzdálenost | ano |
| Výkon (W) | ne |
| Frekvence otáček | ne |
| Tep srdce | ano |
| Signalizace překročení tepu | ne |
| Hodiny | ne |
| Zobrazení zátěže na displeji | ne |
Ostatní funkce počítače
| Velikost displeje v palcích | 3 " |
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| BKOOL | ne |
| FitShow | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
| Uživatelské paměti | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ne |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Funkce ANT+ | ne |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportní kolečka | ne |
| Možnost složení | ano |
| Vyrovnání nerovností podlahy | ano |
| Výška trenažéru | 109 cm |
| Šířka trenažéru | 50 cm |
| Délka trenažéru | 84 cm |
| Napájení | Tužkové baterie |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | Třída HC |
| Volnoběh setrvačníku | S volnoběhem |
| Středové složení | Šlapací střed s ložisky |
| Převod setrvačníku | Plochý řemen s dopínací kladkou |
Katalogové číslo: TRN-32-Xbike
Záruka 3 roky záruka
Záruka - prodloužená 10 let na rám
Dostupnost ND Garantovaná 7 let
Zajištění servisu Značkový servis u zákazníka
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .