TUNTURI PLATINUM PRO Upright Bike - Doprodej
Doporučená maloobchodní cena 79 990,- Kč - , nový postavený stroj se slevou 11 000,- Kč !!!
Možnost dovozu, nebo osobního odběru na prodejně v Brně
Záruka 3 roky na celý stroj + 10 let záruka na rám
Záruka 3 roky záruka
10 let na rám
Brno
Běžná cena 79 990 Kč
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
Montáž u vás doma
Lze objednat v košíku
Servis u vás doma
záruční i pozáruční
Nejširší sportovní
sortiment skladem
Odeslání v den objednání do 15h
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Rotoped TUNTURI PLATINUM PRO Upright Bike
Známý finský výrobce TUNTURI má více jak 40-ti letou tradici a zakládá své produkty na moderním designu, přirozené ergonomii pohybu a kvalitní mechanice.
Dnes značka Tunturi distribuje zboží do 60 zemí světa a snahou značky Tunturi bylo a je začlenění zdravého pohybu a životního stylu fitness do myšlení každého z nás. Tunturi nabízí více mnohoproduktových řad určené pro různé prostředí a TUNTURI PLATINUM PRO je ta nejvyšší!
TUNTURI PLATINUM PRO splňuje tzv. třídu SA dle klasifikace normy EN ISO 20957. Díky třídě SA je možné stroje produktové řady PLATINUM PRO využívat jak v domácím, tak i lehce komerčním provozu s ověřením o bezpečnosti a ověřenosti těchto strojů.
TUNTURI PLATINUM PRO Upright Bike - Doprodej
Doporučená maloobchodní cena 79 990,- Kč - , nový postavený stroj se slevou 11 000,- Kč !!!
Možnost dovozu, nebo osobního odběru na prodejně v Brně
Záruka 3 roky na celý stroj + 10 let záruka na rám
TUNTURI PLATINUM PRO Upright Bike je komfortní ergometr s indukční brzdou vybavený moderním T-Gen EMS systémem s přesným řízením zátěže.
Kvalitní a robustní rámová konstrukce s výbornou ergonomií, kvalitní a trvanlivé komponenty, široký rozsah nastavení odporu v rozsahu 350W-60rpm až 440W-100rpm se 42 úrovněmi a grafický barevný displej s širokými možnostmi programů a zobrazení dělá z tohoto modelu skvělý trenažér jak pro sportovní trénink, tak i náročné zákazníky z řad domácností.
Díky přesnému dávkování zátěže se totiž hodí i pro lékařské využití a sportovní medicínu. Současně je ideální také při rekonvalescenci po úrazu, srdečních příhodách nebo kloubních potížích.
Setrvačník určující plynulost šlapání má hmotnost 9 kg.
Nosnost stroje je do 150 kg.

Rotoped TUNTURI PLATINUM PRO Upright Bike nabízí 7" plněbarevný LCD displej ovládaný v 10 jazycích.
K dispozici je dohromady 43 programů, z toho 10 přednastavených, 6 HRC programů - řízených dle tepové frekvence, WATT program, programy na spalování tuku a tréninkové režimy QUICKSTART, recovery, manual + fitness test YMCA
HRC program řízený tepovou frekvencí - využijte tento program pro zvýšení své fyzické kondice, nebo pro optimální spalování tuku a pohybování se v zóně tepu kde jsou hlavním zdrojem energie vaše tukové zásoby.
Měřené údaje jsou čas, vzdálenost, rychlost, sklon, měření spotřeby energie, měření tepové frekvence, LAP (program tratě na 400 m).
Měření tepu je přes dlaňové snímače, případně přes bezdrátový hrudní pás s přesnosti EKG, který není součástí dodávky, ale můžete si jej u nás samozřejmě dokoupit níže v "produktech k dokoupení".
USB port (pouze pro servisní diagnostiku)

Díky virtuálnímu tréninku na reálných videotrasách bude váš trénink zábavný a lépe vám uteče.
Vyberte si jednu ze tří předinstalovaných tras a projeďte se po italském Toskánsku.
Ergometr TUNTURI PLATINUM PRO Upright Bike umožňuje personifikované nastavení počítače, možnost nastavení profilu pro každého z uživatelů, vytvoření vlastního tréninku , editace tréninkových dat a řadu dalších funkcí (viz návod k obsluze v záložce "Ke stažení").
Zde můžete vidět propagační video na tento model Tunturi Platinum Pro Upright Bike, které Vám ukáže veškeré atributy tohoto trenažéru.
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Profesionální fitcentra |
| Nosnost trenažéru | 150 kg |
| Hmotnost trenažéru | 51 kg |
Ergonomie stroje, nastavení
| Nízký nástup | Ne |
| Horizontální posun řidítek | ne |
| Výškově stavitelná řidítka | ne |
| Možnost naklápění řidítek | ne |
| Nastavení sklonu sedla | ano |
| Horizontální posun sedla | ano |
| Výškové nastavení sedla | ano |
| Pedály | plastové pedály s klipsnami |
| Držák na lahev | ano |
| Konstrukce rotopedu | Klasický rotoped |
Regulace zátěže, brzda
| Rozsah zátěže | MIN až MAX plynule |
| Hmotnost setrvačníku | 9 kg |
| Regulace zátěže | Elektronická s možností programů |
| Brzdný systém | Indukční (elektromagnet) |
Měřené hodnoty, programy
| Program řízený tepem HRC | ano |
| Ruční regulace zátěže | ano |
| Zadání cílových hodnot | ano |
| Přednastavené profily trati | ano |
| Uživatelsky nastavitelné programy | ano |
| Fitness test Recovery | ano |
| Tep ušní upínkou | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ano |
| Tep dlaňovými senzory (hand-pulse) | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Čas šlapání | ano |
| Rychlost | ano |
| Spálené kalorie | ano |
| Ujetá vzdálenost | ano |
| Výkon (W) | ano |
| Frekvence otáček | ano |
| Tep srdce | ano |
| Signalizace překročení tepu | ano |
| Hodiny | ne |
| Zobrazení zátěže na displeji | ano |
Ostatní funkce počítače
| Velikost displeje v palcích | 7 " |
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| BKOOL | ne |
| FitShow | ne |
| Typ displeje | LCD displej podsvětlený barevný |
| Uživatelské paměti | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ne |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Funkce ANT+ | ne |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportní kolečka | ano |
| Možnost složení | ne |
| Vyrovnání nerovností podlahy | ano |
| Výška trenažéru | 136 cm |
| Šířka trenažéru | 55 cm |
| Délka trenažéru | 108 cm |
| Napájení | Externí síťový adaptér |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | Třída SA |
| Volnoběh setrvačníku | S volnoběhem |
| Středové složení | Šlapací střed s ložisky |
| Převod setrvačníku | Plochý řemen s dopínací kladkou |
Katalogové číslo 14PTUB2000
Záruka 3 roky záruka
Záruka - prodloužená 10 let na rám
Zajištění servisu Značkový servis u zákazníka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Známý finský výrobce TUNTURI má více jak 40-ti letou tradici a zakládá své produkty na moderním designu, přirozené ergonomii pohybu a kvalitní mechanice.
Dnes značka Tunturi distribuje zboží do 60 zemí světa a snahou značky Tunturi bylo a je začlenění zdravého pohybu a životního stylu fitness do myšlení každého z nás. Tunturi nabízí více mnohoproduktových řad určené pro různé prostředí a TUNTURI PLATINUM PRO je ta nejvyšší!
TUNTURI PLATINUM PRO splňuje tzv. třídu SA dle klasifikace normy EN ISO 20957. Díky třídě SA je možné stroje produktové řady PLATINUM PRO využívat jak v domácím, tak i lehce komerčním provozu s ověřením o bezpečnosti a ověřenosti těchto strojů.
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Profesionální fitcentra |
| Nosnost trenažéru | 150 kg |
| Hmotnost trenažéru | 51 kg |
Ergonomie stroje, nastavení
| Nízký nástup | Ne |
| Horizontální posun řidítek | ne |
| Výškově stavitelná řidítka | ne |
| Možnost naklápění řidítek | ne |
| Nastavení sklonu sedla | ano |
| Horizontální posun sedla | ano |
| Výškové nastavení sedla | ano |
| Pedály | plastové pedály s klipsnami |
| Držák na lahev | ano |
| Konstrukce rotopedu | Klasický rotoped |
Regulace zátěže, brzda
| Rozsah zátěže | MIN až MAX plynule |
| Hmotnost setrvačníku | 9 kg |
| Regulace zátěže | Elektronická s možností programů |
| Brzdný systém | Indukční (elektromagnet) |
Měřené hodnoty, programy
| Program řízený tepem HRC | ano |
| Ruční regulace zátěže | ano |
| Zadání cílových hodnot | ano |
| Přednastavené profily trati | ano |
| Uživatelsky nastavitelné programy | ano |
| Fitness test Recovery | ano |
| Tep ušní upínkou | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ano |
| Tep dlaňovými senzory (hand-pulse) | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Čas šlapání | ano |
| Rychlost | ano |
| Spálené kalorie | ano |
| Ujetá vzdálenost | ano |
| Výkon (W) | ano |
| Frekvence otáček | ano |
| Tep srdce | ano |
| Signalizace překročení tepu | ano |
| Hodiny | ne |
| Zobrazení zátěže na displeji | ano |
Ostatní funkce počítače
| Velikost displeje v palcích | 7 " |
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| BKOOL | ne |
| FitShow | ne |
| Typ displeje | LCD displej podsvětlený barevný |
| Uživatelské paměti | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ne |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Funkce ANT+ | ne |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportní kolečka | ano |
| Možnost složení | ne |
| Vyrovnání nerovností podlahy | ano |
| Výška trenažéru | 136 cm |
| Šířka trenažéru | 55 cm |
| Délka trenažéru | 108 cm |
| Napájení | Externí síťový adaptér |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | Třída SA |
| Volnoběh setrvačníku | S volnoběhem |
| Středové složení | Šlapací střed s ložisky |
| Převod setrvačníku | Plochý řemen s dopínací kladkou |
Katalogové číslo: 14PTUB2000
Záruka 3 roky záruka
Záruka - prodloužená 10 let na rám
Zajištění servisu Značkový servis u zákazníka
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .