Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
5 let na rám
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
Montáž u vás doma
Lze objednat v košíku
Servis u vás doma
záruční i pozáruční
Nejširší sportovní
sortiment skladem
Odeslání v den objednání do 15h
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Profesionální kladková věž FITHAM 8 stanovišť
Tato profesionální kladková věž FITHAM patří mezi multifunkční stroje, které jsou určené především pro trénink horní části těla. Tato věž disponuje 8 pracovními stanovišti s pěti zátěžovými bloky. Jedná se o rozšířenou verzi věže se sedmi stanovišti.
Na této profesionální kladkové věži využijete nespočet variant cviků, jak na zádové svaly (veslování, či imitaci shybů apod), tak na trénink bicepsu, tricepsu, prsních svalů, hýždí atd + tento model profesionální kladkové věže je rozšířen o izolovanou tricepsovou kladku. Všechny tyto partie, či její části lze protrénovat vámi zvoleným adaptérem, který je součástí této věže.
Konstrukce je vybavena masivním hranatým rámem, pojezdy s vodícími tyčemi z nerezu a kladkami v kuličkových ložiscích. FITHAM Profesionální kladková věž má spolehlivou funkčnost, pohodlnou obsluhu, nenáročnou údržbu a pěkný design. Profesionální posilovací věž vhodná jak do hotelových, tak profesionálních posiloven.
TECHNICKÝ POPIS
STANOVIŠTĚ
OSTATNÍ INFORMACE
Námi nabízená řada profesionálních strojů je určena pro fitness centra, klubové, hotelové i školní posilovny. Tradice výroby strojů sahá až do roku 1998, od té doby prošly stroje řadou změn a vylepšení vedoucí k jejich delší životnosti a většímu komfortu při cvičení. Robustní konstrukce, perfektní ergonomie cvičení a dlouhá životnost s minimální údržbou patří k největším přednostem námi nabízených strojů.
S ohledem na kvalitu strojů a výrobu v České republice rozumná cena, kvalitní zpracování a perfektně zajištěný záruční i pozáruční servis patří k našim hlavním přednostem. Díky zakázkové výrobě lze v případě potřeby lze stroj upravit dle požadavků zákazníka, určit si můžete i barevné provedení konstrukce a čalounění z široké palety barev.
Individuální přístup ke každé zakázce, v případě zájmu nabízíme odborné konzultace vybavení posiloven, včetně kardiozón, veškerého příslušenství (činky, funkční trénink, aerobní sály...) a možnosti grafického návrhu rozložení strojů. Posilovnu vám navrhneme, veškeré vybavení dodáme a namontujeme.
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Maximální nosnost stroje | 200 kg |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 230 cm |
| Šířka stroje | 345 cm |
| Délka stroje | 490 cm |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horní kladka | ano |
| Spodní kladka | ano |
| Protisměrná kladka | ano |
| Předkopávání | ne |
| Zakopávání | ne |
| Kladka na břicho | ne |
| Bicepsová opěrka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsa v sedě | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Přítahy na záda | ano |
| Bradla s přednožováním | ano |
| Lavice na břicho | ne |
| Hyperextenze | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramena | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Profesionální fitcentra |
| Možnost složení stroje | ne |
| Transportní kolečka | ne |
Katalogové číslo FHM-1080
Záruka 2 roky záruka
Záruka - prodloužená 5 let na rám
Dostupnost ND Garantovaná 10 let
Zajištění servisu Značkový servis u zákazníka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Maximální nosnost stroje | 200 kg |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 230 cm |
| Šířka stroje | 345 cm |
| Délka stroje | 490 cm |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horní kladka | ano |
| Spodní kladka | ano |
| Protisměrná kladka | ano |
| Předkopávání | ne |
| Zakopávání | ne |
| Kladka na břicho | ne |
| Bicepsová opěrka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsa v sedě | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Přítahy na záda | ano |
| Bradla s přednožováním | ano |
| Lavice na břicho | ne |
| Hyperextenze | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramena | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Profesionální fitcentra |
| Možnost složení stroje | ne |
| Transportní kolečka | ne |
Katalogové číslo: FHM-1080
Záruka 2 roky záruka
Záruka - prodloužená 5 let na rám
Dostupnost ND Garantovaná 10 let
Zajištění servisu Značkový servis u zákazníka
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .