Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již 3.6.
Běžná cena 16 890 Kč
Vyberte si dárek zdarma
Zobrazit všechny dárky
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
Montáž u vás doma
Lze objednat v košíku
Servis u vás doma
záruční i pozáruční
Nejširší sportovní
sortiment skladem
Odeslání v den objednání do 15h
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
TUNTURI HG10 Home Gym je kompaktní posilovací věž, která vám umožní trénovat celé tělo v pohodlí domova. Díky robustní konstrukci a přehlednému uspořádání stanovišť je ideální volbou pro začátečníky i pokročilé sportovce, kteří hledají univerzální zařízení do menších prostor. Věž je vybavena zásobníkem závaží o hmotnosti 45 kg, takže nabízí dostatek odporu pro posílení všech hlavních svalových skupin.
Věž kombinuje horní a spodní kladku, tlaky na prsa, peck-deck i předkopávání. Díky tomu zvládnete procvičit paže, záda, hrudník, břicho i nohy. Samostatně pohyblivé opěrky tlakového ramene umožňují přirozenější pohyb a variabilní provedení cviků.
Horní kladka je vybavena zahnutý adaptéry, spodní kladka rovným adaptérem – obě lze snadno doplnit dalším příslušenstvím, jako je tricepsové lano, adaptér na veslování nebo kotníkový pás. Konstrukce je navržena s ohledem na pohodlí: čalounění se zesílenými rohy a protiskluzové patky zajišťují stabilitu i komfortní trénink.
Využijte Tunturi Training – bezplatnou aplikaci s tisíci animovanými cviky, instruktážními videi a tréninkovými programy, která vám poskytne inspiraci, motivaci i možnost tvorby vlastních plánů. Můžete cvičit samostatně, zapojit se do skupinových lekcí a komunitních výzev, přičemž obsah aplikace se pravidelně rozšiřuje. Aplikace je zdarma ke stažení v App Store a Google Play.
Hlavní výhody:
Technické parametry:
Tréninková stanoviště:
Video:
Ostatní informace:
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 45 kg |
| Maximální nosnost kladek | 45 kg |
| Maximální nosnost kopače | 45 kg |
| Maximální nosnost stroje | 125 kg |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 206 cm |
| Šířka stroje | 118 cm |
| Délka stroje | 142 cm |
| Hmotnost stroje | 96 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horní kladka | ano |
| Spodní kladka | ano |
| Protisměrná kladka | ne |
| Předkopávání | ano |
| Zakopávání | ano |
| Kladka na břicho | ano |
| Bicepsová opěrka | ne |
| Peck-deck | ano |
| Tlaky na prsa v sedě | ano |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Přítahy na záda | ano |
| Bradla s přednožováním | ne |
| Lavice na břicho | ne |
| Hyperextenze | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramena | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domácí |
| Možnost složení stroje | ne |
| Transportní kolečka | ne |
Zatěžované svaly
| Stroje na nohy a hýždě | ano |
| Stroje na záda | ano |
| Stroje na prsa | ano |
| Stroje na břicho | ano |
| Stroje na ramena | ano |
| Stroje na biceps | ano |
| Stroje na triceps | ano |
| Stroje na lýtka | ne |
Katalogové číslo 17TSHG1000
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Garantovaná
Zajištění servisu Značkový servis u zákazníka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 45 kg |
| Maximální nosnost kladek | 45 kg |
| Maximální nosnost kopače | 45 kg |
| Maximální nosnost stroje | 125 kg |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 206 cm |
| Šířka stroje | 118 cm |
| Délka stroje | 142 cm |
| Hmotnost stroje | 96 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horní kladka | ano |
| Spodní kladka | ano |
| Protisměrná kladka | ne |
| Předkopávání | ano |
| Zakopávání | ano |
| Kladka na břicho | ano |
| Bicepsová opěrka | ne |
| Peck-deck | ano |
| Tlaky na prsa v sedě | ano |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Přítahy na záda | ano |
| Bradla s přednožováním | ne |
| Lavice na břicho | ne |
| Hyperextenze | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramena | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domácí |
| Možnost složení stroje | ne |
| Transportní kolečka | ne |
Zatěžované svaly
| Stroje na nohy a hýždě | ano |
| Stroje na záda | ano |
| Stroje na prsa | ano |
| Stroje na břicho | ano |
| Stroje na ramena | ano |
| Stroje na biceps | ano |
| Stroje na triceps | ano |
| Stroje na lýtka | ne |
Katalogové číslo: 17TSHG1000
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Garantovaná
Zajištění servisu Značkový servis u zákazníka
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .