Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
5 let na rám
K odeslání zdarma, u vás doma již 29.5.
Běžná cena 14 290 Kč
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
Montáž u vás doma
Lze objednat v košíku
Servis u vás doma
záruční i pozáruční
Nejširší sportovní
sortiment skladem
Odeslání v den objednání do 15h
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Posilovací věž TRINFIT Multi Gym MX5 je multifunkční zařízení, které vám na velmi malém prostoru umožní procvičení více než 45 různých cviků. Na stroji mohou současně cvičit 2 osoby, je určena pro efektivní procvičení celého těla. Věž je vhodná pro uživatele, kteří si chtějí na relativně malém prostoru zacvičit, vytvarovat postavu a nabrat svalovou hmotu. Pro efektivní procvičení břišních svalů je posilovací věž TRINFIT Multi Gym MX5 na boku doplněna bradly s přednožováním. Velkou výhodou věže je speciální stepper s velkým rozsahem zátěže a možností nastavení odporu šlapání ve 3 stupních, ideální pro ženy. Závaží je řešeno pomocí klasických cihliček, díky zpřevodování umožňuje na vybraných adaptérech cvičení s vahou až 60 kg (viz indexy přenosu síly níže). Nastavení požadované váhy je snadné, rychlé a bezpečné i pro začátečníky.
Věž TRINFIT Multi Gym MX5 je tichá, což umožňuje provoz v jakoukoliv denní dobu bez rušení sousedů nebo dalších osob v bytě. Stejně jako levné modely jiných značek je věž rozumně použitelná pro osoby do výšky člověka cca 185 cm.
Posilovací věž TRINFIT Multi Gym MX5 umožňuje díky řadě adaptérů na ploše pouhých 2,5 m2 procvičit přes 45 různých cviků na všechny svalové partie. K nejoblíbenějším patří cviky jako tlaky v sedě, stahování horní kladky, motýlek na prsní svaly, veslování na spodní kladce, biceps ve stoje či v sedě, předkopávání, zakopávání na nohy, kliky na bradlech, přednožování na břicho, či leh-sedy na šikmé lavici atd..
TECHNICKÝ POPIS
TRÉNINKOVÁ STANOVIŠTĚ
Multifunkční provedení stroje dovoluje procvičit většinu svalových skupin, věž disponuje snadno ovladatelným nastavením zátěže. Součástí věže je tréninkový návod s obrázkovými přílohami pro základní cviky.
OSTATNÍ PARAMETRY:
VIDEO
ZÁRUKA, ZAJIŠŤĚNÍ DÍLŮ, SERVIS:
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 45 kg |
| Maximální nosnost stroje | 100 kg |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 204 cm |
| Šířka stroje | 115 cm |
| Délka stroje | 157 cm |
| Hmotnost stroje | 110 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horní kladka | ano |
| Spodní kladka | ano |
| Protisměrná kladka | ne |
| Předkopávání | ano |
| Zakopávání | ano |
| Kladka na břicho | ne |
| Bicepsová opěrka | ano |
| Peck-deck | ano |
| Tlaky na prsa v sedě | ano |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Přítahy na záda | ne |
| Bradla s přednožováním | ano |
| Lavice na břicho | ne |
| Hyperextenze | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ano |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramena | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domácí |
| Možnost složení stroje | ne |
| Transportní kolečka | ne |
Katalogové číslo TRN-185-MX5
Záruka 2 roky záruka
Záruka - prodloužená 5 let na rám
Dostupnost ND Garantovaná 7 let
Zajištění servisu Značkový servis u zákazníka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 45 kg |
| Maximální nosnost stroje | 100 kg |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 204 cm |
| Šířka stroje | 115 cm |
| Délka stroje | 157 cm |
| Hmotnost stroje | 110 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horní kladka | ano |
| Spodní kladka | ano |
| Protisměrná kladka | ne |
| Předkopávání | ano |
| Zakopávání | ano |
| Kladka na břicho | ne |
| Bicepsová opěrka | ano |
| Peck-deck | ano |
| Tlaky na prsa v sedě | ano |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Přítahy na záda | ne |
| Bradla s přednožováním | ano |
| Lavice na břicho | ne |
| Hyperextenze | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ano |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramena | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domácí |
| Možnost složení stroje | ne |
| Transportní kolečka | ne |
Katalogové číslo: TRN-185-MX5
Záruka 2 roky záruka
Záruka - prodloužená 5 let na rám
Dostupnost ND Garantovaná 7 let
Zajištění servisu Značkový servis u zákazníka
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .