Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
Vyberte si dárek zdarma
Zobrazit všechny dárky
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
Montáž u vás doma
Lze objednat v košíku
Servis u vás doma
záruční i pozáruční
Nejširší sportovní
sortiment skladem
Odeslání v den objednání do 15h
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
HMS Tytan 13 je posilovací věž se třemi nezávislými stanovišti a se sadou závaží o hmotnosti 46,8 kilogramů. Umožňuje provádět až 100 cviků. Díky tomu je HMS Tytan 13 perfektní společník pro všechny sportovce, který navíc zabírá zlomek místa oproti komerčním strojům. Je to zkrátka ideální posilovací věž do domácích prostorů, díky které můžeme odcvičit plnohodnotný trénink i doma!
Stabilní a promyšlená konstrukce
Konstrukce věže Tytan 13 je vyrobena z ocelových profilů o rozměrech 8,5 x 4,5 centimetrů a je opatřena práškovou barvou, takový nátěr chrání povrch před poškrábáním. Rám je tvarován tak, aby byla zaručena stabilita a pevnost celé konstrukce. Pohodlné čalounění sedáku, opěradla a lavice je z pevného materiálu odolného proti oděru a vlhkosti. Čalounění je vyrobeno v módním karbonovém vzoru, takže je nejen odolné, ale také stylové. Sedák je možné výškově nastavit do 4 poloh, zádová opěrka a opěrka hlavy je umístěná na posuvném rámu, který je možné nastavit do 5-ti poloh.
Pracovní místo lze tedy upravit přesně podle Vašich potřeb. 2 nezávislá ramena umístěná za sedákem jsou nastavitelná do 6-ti poloh a nahrazují variabilní kladky. Ramena pro trénink tlaků mají nastavitelný doraz, takže například benchpress můžete trénovat bezpečně a bez obav. Ramena peck-deku lze uzamknout a používat na tlaky v sedě. Všechny úchopy a madla jsou opatřeny plastovými gripy pro jistý a pevný úchop.
Kladkový systém a závaží
Na lanový systém jsou použity plastové kladky osazeny kuličkovými ložisky a hrubá, ocelová lana potažená nylonem. Chod celého systému je plynulý a tichý. V zadní části posilovací věže Tytan 13 se nachází sada závaží, kterou tvoří 10 cihliček o celkové váze 46,8 kilogramů. Horní cihlička má hmotnost 6,3 kg, další cihly mají 4,5 kg. Nastavení hmotnosti se provádí přesouváním kolíku mezi cihličkami. Sada závaží je pomocí lan spojena s legpressem, variabilními kladkami, rameny motýlka / chest pressu a s horní kladkou.
3 nezávislá stanoviště
Hlavní stanoviště má veškerou výbavu propojenou systémem lan a kladek se sadou závaží. Do výbavy patří legpress, nastavitelné kladky, motýlek (peck-dek), chest press, horní kladka pro stahování, kladka za hlavou a háky pro zavěšení širokého adaptéru a jeho použití jako hrazdy.
Druhé stanoviště je vybaveno rameny s nastavitelným dorazem. Stanoviště využijete k posilování horní poloviny těla pomocí různých tlaků od dřepů po bechpress na lavičce, která je součástí dodávky. V balení také naleznete adaptér, který lze přišroubovat k ramenům a nahrazuje trénink s klasickou osou. Jako závaží slouží volná závaží, v tomto případě olympijské kotouče, které je potřeba zakoupit samostatně.
Třetí stanoviště disponuje bradly s pod loketníky a zádovou opěrkou pro trénink předkopávání, přítahů nohou k tělu a dipů.
Ultimátní posilovací stroj
HMS Tytan 13 je všestranné tréninkové zařízení, které dokáže nahradit téměř celou posilovnu a oproti ní zabere pouze zlomek místa. Posilovací věž umožňuje provádět více než 100 cviků na všechny partie těla.
Parametry:
Ostatní informace:
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 47 kg |
| Maximální nosnost kladek | 0 kg |
| Maximální nosnost kopače | 0 kg |
| Maximální nosnost stojanu | 0 kg |
| Maximální nosnost stroje | 110 kg |
Komfort cvičení
| Nastavitelná zádová opěrka | ano |
| Nastavitelný sedák | ano |
| Nastavitelný kopač | ne |
| Nastavitelná výška stojanů | ne |
| Nastavitelný peck-deck | ne |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 210 cm |
| Šířka stroje | 300 cm |
| Délka stroje | 242 cm |
| Hmotnost stroje | 228 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horní kladka | ano |
| Spodní kladka | ano |
| Protisměrná kladka | ne |
| Předkopávání | ne |
| Zakopávání | ne |
| Kladka na břicho | ano |
| Bicepsová opěrka | ne |
| Peck-deck | ano |
| Tlaky na prsa v sedě | ano |
| Leg-press | ano |
| Multipress | ne |
| Přítahy na záda | ne |
| Bradla s přednožováním | ano |
| Lavice na břicho | ne |
| Hyperextenze | ne |
| Cviky s jednoručkami | ano |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramena | ano |
| Tricepsové kliky - dipy | ano |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domácí |
| Možnost složení stroje | ne |
| Transportní kolečka | ne |
Katalogové číslo ABI17-50-017
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 47 kg |
| Maximální nosnost kladek | 0 kg |
| Maximální nosnost kopače | 0 kg |
| Maximální nosnost stojanu | 0 kg |
| Maximální nosnost stroje | 110 kg |
Komfort cvičení
| Nastavitelná zádová opěrka | ano |
| Nastavitelný sedák | ano |
| Nastavitelný kopač | ne |
| Nastavitelná výška stojanů | ne |
| Nastavitelný peck-deck | ne |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 210 cm |
| Šířka stroje | 300 cm |
| Délka stroje | 242 cm |
| Hmotnost stroje | 228 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horní kladka | ano |
| Spodní kladka | ano |
| Protisměrná kladka | ne |
| Předkopávání | ne |
| Zakopávání | ne |
| Kladka na břicho | ano |
| Bicepsová opěrka | ne |
| Peck-deck | ano |
| Tlaky na prsa v sedě | ano |
| Leg-press | ano |
| Multipress | ne |
| Přítahy na záda | ne |
| Bradla s přednožováním | ano |
| Lavice na břicho | ne |
| Hyperextenze | ne |
| Cviky s jednoručkami | ano |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramena | ano |
| Tricepsové kliky - dipy | ano |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domácí |
| Možnost složení stroje | ne |
| Transportní kolečka | ne |
Katalogové číslo: ABI17-50-017
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .