Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 3 roky záruka
5 let na rám
K odeslání zdarma, u vás doma již 28.5.
Praha
Liberec
Plzeň
Brno
Běžná cena 7 190 Kč
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
Montáž u vás doma
Lze objednat v košíku
Servis u vás doma
záruční i pozáruční
Nejširší sportovní
sortiment skladem
Odeslání v den objednání do 15h
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Pokud hledáte kvalitní a cenově dostupnou lavici pro vaši posilovnu je posilovací lavice TRINFIT VARIO LX7 ta správná volba. Masivní ocelová konstrukce z profilů 70 x 50 mm, silné odolné čalounění a mimořádně všestranné použití díky velkému rozsahu polohování v rozsahu - 20° až + 87°, to jsou základní výhody této lavice. Ať už jste začátečník, nebo pokročilý cvičenec, posilovací lavice TRINFIT VARIO LX7 splní vaše očekávání. Díky možnosti negativního sklonu lze lavici využít na cvičení břicha, nastavitelná opěrka nohou umožní optimální polohu drobnějším i vyšším osobám až do 205 cm. Mimořádně odolné dvouvrstvé čalounění o tloušťce 60 mm zaručuje komfortní cvičení i s vyššími vahami.
Posilovací lavici TRINFIT VARIO LX7 lze kombinovat s činkovými stojany, posilovací klecí či jen sadou jednoručních činek. Vyberte si z široké nabídky příslušenství značky TRINFIT a vytvořte si sestavu splňující vaše nároky. Jednoduché, rychlé a bezpečné polohování umožňuje snadnou změnu polohy lavice. Díky transportním kolečkům a úchopovému madlu lze lavici snadno přemístit.
TECHNICKÝ POPIS:
OSTATNÍ PARAMETRY:
VIDEO - cviky
ZÁRUKA, ZAJIŠŤĚNÍ DÍLŮ, SERVIS:
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Maximální nosnost stroje | 250 kg |
Komfort cvičení
| Nastavitelná zádová opěrka | ano |
| Nastavitelný sedák | ano |
| Nastavitelný kopač | ne |
| Nastavitelná výška stojanů | ne |
| Nastavitelný peck-deck | ne |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 130 cm |
| Šířka stroje | 57 cm |
| Délka stroje | 159 cm |
| Hmotnost stroje | 27 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horní kladka | ne |
| Spodní kladka | ne |
| Protisměrná kladka | ne |
| Předkopávání | ne |
| Zakopávání | ne |
| Kladka na břicho | ne |
| Bicepsová opěrka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsa v sedě | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Přítahy na záda | ne |
| Bradla s přednožováním | ne |
| Lavice na břicho | ano |
| Hyperextenze | ne |
| Cviky s jednoručkami | ano |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramena | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Lehce komerční |
| Možnost složení stroje | ne |
| Transportní kolečka | ano |
Katalogové číslo TRN-117-LX7
Záruka 3 roky záruka
Záruka - prodloužená 5 let na rám
Dostupnost ND Garantovaná 7 let
Zajištění servisu Značkový servis u zákazníka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Maximální nosnost stroje | 250 kg |
Komfort cvičení
| Nastavitelná zádová opěrka | ano |
| Nastavitelný sedák | ano |
| Nastavitelný kopač | ne |
| Nastavitelná výška stojanů | ne |
| Nastavitelný peck-deck | ne |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 130 cm |
| Šířka stroje | 57 cm |
| Délka stroje | 159 cm |
| Hmotnost stroje | 27 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horní kladka | ne |
| Spodní kladka | ne |
| Protisměrná kladka | ne |
| Předkopávání | ne |
| Zakopávání | ne |
| Kladka na břicho | ne |
| Bicepsová opěrka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsa v sedě | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Přítahy na záda | ne |
| Bradla s přednožováním | ne |
| Lavice na břicho | ano |
| Hyperextenze | ne |
| Cviky s jednoručkami | ano |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramena | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Lehce komerční |
| Možnost složení stroje | ne |
| Transportní kolečka | ano |
Katalogové číslo: TRN-117-LX7
Záruka 3 roky záruka
Záruka - prodloužená 5 let na rám
Dostupnost ND Garantovaná 7 let
Zajištění servisu Značkový servis u zákazníka
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .