Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již 28.5.
Běžná cena 29 190 Kč
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Posilovací klec na dřepy PRIMAL Foldable Rack na zeď
Nástěnná konstrukce PRIMAL Foldable Rack byl navržen tak, aby efektivně využil prostor. Když se stojan nepoužívá, lze jej snadno složit zasunutím čtyř kolíků. Je to perfektní doplněk k jakémukoli osobnímu tréninku, domácí posilovně nebo komerčnímu prostředí, kde je klíčový prostor.
Díky držákům činky, můžete s konstrukcí PRIMAL Foldable Rack snadno dřepovat a kdikoliv si pohodlně odložit činku do držáků. Objednávka navíc obsahuje i bezpečnostní zarážky, na které v případě neúspěchu při dřepu, můžete závaží odložit. Oba dva držáky jsou výškově nastavitelné až do 15ti poloh, takže si je podle své výšky upraví opravdu každý.
Parametry:
Ostatní informace:
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Maximální nosnost stojanu | 250 kg |
Komfort cvičení
| Nastavitelná zádová opěrka | ne |
| Nastavitelný sedák | ne |
| Nastavitelný kopač | ne |
| Nastavitelná výška stojanů | ano |
| Nastavitelný peck-deck | ne |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 239 cm |
| Šířka stroje | 96 cm |
| Délka stroje | 136 cm |
| Hmotnost stroje | 29.5 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ano |
| Horní kladka | ne |
| Spodní kladka | ne |
| Protisměrná kladka | ne |
| Předkopávání | ne |
| Zakopávání | ne |
| Kladka na břicho | ne |
| Bicepsová opěrka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsa v sedě | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Přítahy na záda | ne |
| Bradla s přednožováním | ne |
| Lavice na břicho | ne |
| Hyperextenze | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramena | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Profesionální fitcentra |
| Možnost složení stroje | ne |
| Transportní kolečka | ne |
Katalogové číslo PRIM-PSPR0044
Záruka 2 roky záruka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Maximální nosnost stojanu | 250 kg |
Komfort cvičení
| Nastavitelná zádová opěrka | ne |
| Nastavitelný sedák | ne |
| Nastavitelný kopač | ne |
| Nastavitelná výška stojanů | ano |
| Nastavitelný peck-deck | ne |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 239 cm |
| Šířka stroje | 96 cm |
| Délka stroje | 136 cm |
| Hmotnost stroje | 29.5 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ano |
| Horní kladka | ne |
| Spodní kladka | ne |
| Protisměrná kladka | ne |
| Předkopávání | ne |
| Zakopávání | ne |
| Kladka na břicho | ne |
| Bicepsová opěrka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsa v sedě | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Přítahy na záda | ne |
| Bradla s přednožováním | ne |
| Lavice na břicho | ne |
| Hyperextenze | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramena | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Profesionální fitcentra |
| Možnost složení stroje | ne |
| Transportní kolečka | ne |
Katalogové číslo: PRIM-PSPR0044
Záruka 2 roky záruka
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .