Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
K odeslání zdarma, u vás doma již zítra.
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Gutar je oblíbený stimulant pro vytrvalostní sportovce, který přichází s novým typem balení. Vyzkoušejte nový Gutar Energy Shot a zatočte s únavou, vyčerpáním. Synergická kombinace přírodního kofeinu, taurinu, L-karnitinu, L-argininu, extraktu z ženšenu a zeleného čaje a vitamínu B6.
Gutar Energy Shot je energetický stimulant v tekuté formě a praktickém balení jako Energy Shot. Je ideální pro pro vysokou a déletrvající fyzickou zátěž. Díky vyváženému obsahu funkčních látek je vhodný na podporu vytrvalostní a rychlostně vytrvalostní zátěže. Efekt nabuzení a stimulace přetrvává až několik hodin (cca 6 hodin), aniž by způsobil některý z vedlejších účinků (srdeční arytmie, nervozita, žaludeční a střevní problémy).
Gutar je určený pro:
Doporučené dávkování:
Tabulka nutričních hodnot:
| 100 ml | |
|---|---|
| energetická hodnota | 47 kJ/11 kcal |
| bílkoviny | 2,3 g |
| sacharidy | 0 g |
| tuky | 0 g |
| nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| vláknina | 0 g |
| sodík | 0 g |
| taurin | 4000 mg |
| L-karnitin | 833 mg |
| L-arginin | 333 mg |
| extrakt z guarany | 1167 mg |
| extrakt ženšenu | 108 mg |
| extrakt zeleného čaje | 63 mg |
| vitamín B6 | 8 mg |
Složení:
Parametry
Konzistence a gramáž
| Objem (ml) | 60 ml |
| Konzistence výrobku | Tekutý |
Obsah živin
| Tuky ve 100g | 0 g |
| Sacharidy ve 100g | 0 g |
| Bílkoviny ve 100g | 2 g |
Katalogové číslo NUT-1883
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Konzistence a gramáž
| Objem (ml) | 60 ml |
| Konzistence výrobku | Tekutý |
Obsah živin
| Tuky ve 100g | 0 g |
| Sacharidy ve 100g | 0 g |
| Bílkoviny ve 100g | 2 g |
Katalogové číslo: NUT-1883
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .