Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
NUTREND 100% WHEY PROTEIN, 30 g, čokoláda+kakao
Prémiový protein s vylepšenou recepturou. Z těch nejkvalitnějších surovin jsme pro Vás namíchali koktejl 16 jedinečných příchutí, které Vás svou opravdovostí nepřestanou šokovat. Základ produktu tvoří prémiový ultrafiltrovaný koncentrát mléčné syrovátky (WPC) spolu s nejčistší formou izolátu syrovátkové bílkoviny (WPI) - díky technologii cross-flow microfiltration (CFM) si bílkoviny zachovají všechny biologicky účinné složky pro maximální efektivitu Vašeho tréninku. Patentovaná surovina Instant Whey pak zajišťuje perfektní rozpustnost proteinu pro dokonalý komfort přípravy Vašeho proteinového nápoje.
Syrovátková bílkovina pochází z prvotřídního mléka splňujícího certifikaci GRASS FED. Ekologické chovy krav zabezpečují volnou pastvu skotu na loukách 10 měsíců v roce, jejich strava se skládá minimálně z 90 % z čerstvé trávy nebo pícnin.
Vynikající stravitelnost zajišťuje značková směs trávicích enzymů a lahodné příchutě potěší Vaše smysly. Prémiový produkt s vysokou biologickou hodnotou je ideální pro obnovu svalové tkáně a svalový růst.
Doporučené dávkování:
Tabulka nutričních hodnot:
| čokoláda+kakao | |
|---|---|
| energetická hodnota 100 g |
1556 kJ/ 368 kcal |
| bílkoviny | 72 g |
| sacharidy | 7,2 g |
| - z toho cukry | 5 g |
| tuky | 4,9 g |
| - z toho nasyc. mastné kys. | 3,1 g |
| vláknina | 3,5 g |
| sůl | 1,6 g |
| trávicí enzymy | 40 mg |
| energetická hodnota 30g |
467 kJ/ 110 kcal |
| bílkoviny | 21,6 g |
| sacharidy | 2,2 g |
| - z toho cukry | 1,5 g |
| tuky | 1,5 g |
| - z toho nasyc. mastné kys. | 0,9 g |
| vláknina | 1,1 g |
| sůl | 0,5 g |
| trávicí enzymy | 12 mg |
Profil aminokyselin:
| 100 g | |
|---|---|
| L-valin | 4159 mg |
| L-isoleucin | 4382 mg |
| L-leucin | 7446 mg |
| L-lysin | 6576 mg |
| L-methionin | 1563 mg |
| L-tryptofan | 1228 mg |
| L-threonin | 4813 mg |
| L-fenylalanin | 2245 mg |
| L-alanin | 3558 mg |
| kyselina asparagová | 7706 mg |
| kyselina glutamová | 12736 mg |
| L-histidin | 1313 mg |
| L-prolin | 4108 mg |
| L-tyrosin | 2022 mg |
| L-arginin | 1660 mg |
| L-cystein | 1642 mg |
| glycin | 1273 mg |
| L-serin | 3391 mg |
| 30 g | |
| L-valin | 1248 mg |
| L-isoleucin | 1315 mg |
| L-leucin | 2234 mg |
| L-lysin | 1973 mg |
| L-methionin | 469 mg |
| L-tryptofan | 368 mg |
| L-threonin | 1444 mg |
| L-fenylalanin | 673 mg |
| L-alanin | 1068 mg |
| kyselina asparagová | 2312 mg |
| kyselina glutamová | 3821 mg |
| L-histidin | 394 mg |
| L-prolin | 1232 mg |
| L-tyrosin | 607 mg |
| L-arginin | 498 mg |
| L-cystein | 493 mg |
| glycin | 382 mg |
| L-serin | 1017 mg |
Složení:
Čokoláda-kakao
Upozornění:
Může obsahovat stopy sóji. Doplněk stravy, se sladidly. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti do 12 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, mrazem a vlhkostí.
Parametry
Katalogové číslo NUT-VS-032-30-ČKK
Záruka 2 roky záruka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Katalogové číslo: NUT-VS-032-30-ČKK
Záruka 2 roky záruka
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .