Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již 28.5.
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Nekonečné schody skládací MERACH 2438
Nekonečné schody skládací MERACH 2438 je domácí schodový stepper určený pro uživatele, kteří hledají jednoduché řešení pro základní kondiční trénink. Pohyb simuluje stoupání do schodů a umožňuje procvičit dolní polovinu těla.
Uživatel si může přizpůsobit intenzitu podle vlastní kondice, dle rychlosti chůze. Pro osoby vysoké přibližně 152–170 cm. Zařízení je koncipováno jako cenově dostupnější varianta pro rekreační použití.
LCD displej zobrazuje základní tréninkové údaje, jako je čas, počet kroků a odhad spálených kalorií.
Technické parametry:
Tréninkový počítač:
Ostatní informace:
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domácí |
| Nosnost stepperu | 136 kg |
| Hmotnost stepperu | 12 kg |
Konstrukce stepperu
| Typ stepperu | Nekonečné schody |
Měřené hodnoty, programy
| Ušní upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem | ne |
| Ruční regulace zátěže | ne |
| Přednastavené profily trati | ne |
| Program řízený tepem HRC | ne |
| Zadání cílových hodnot | ne |
| Uživatelsky nastavitelné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| čas šlapání | ano |
| Frekvence šlapání | ano |
| Spálené kalorie | ano |
| Ušlá Vzdálenost | ne |
| Výkon ve wattech | ne |
| Tep srdce | ne |
| Signalizace překročení tepu | ne |
| Hodiny | ne |
| Zobrazení zátěže na displeji | ne |
| Počet kroků | ne |
Regulace zátěže, brzda
| Typ motoru | bez motorový |
| Maximální rychlost | 35 |
| Regulace zátěže | Bez regulace zátěže |
Ostatní funkce počítače
| Použití dle DIN EN957 | Třída HC |
| Velikost displeje v palcích | 4 |
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| BitGym | ne |
| iFit | ne |
| Inspire | ne |
| Bez komunikace | ne |
| Bluetooth komunikace | ne |
| Připojení k PC přes USB | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportní kolečka | ano |
| Možnost složení stepperu | ano |
| Vyrovnání nerovností podlahy | ne |
| Výška stepperu | 120 cm |
| Šířka stepperu | 56 cm |
| Délka stepperu | 86 cm |
| Napájení | Tužkové baterie |
Katalogové číslo ACR05-MR2438B2
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domácí |
| Nosnost stepperu | 136 kg |
| Hmotnost stepperu | 12 kg |
Konstrukce stepperu
| Typ stepperu | Nekonečné schody |
Měřené hodnoty, programy
| Ušní upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem | ne |
| Ruční regulace zátěže | ne |
| Přednastavené profily trati | ne |
| Program řízený tepem HRC | ne |
| Zadání cílových hodnot | ne |
| Uživatelsky nastavitelné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| čas šlapání | ano |
| Frekvence šlapání | ano |
| Spálené kalorie | ano |
| Ušlá Vzdálenost | ne |
| Výkon ve wattech | ne |
| Tep srdce | ne |
| Signalizace překročení tepu | ne |
| Hodiny | ne |
| Zobrazení zátěže na displeji | ne |
| Počet kroků | ne |
Regulace zátěže, brzda
| Typ motoru | bez motorový |
| Maximální rychlost | 35 |
| Regulace zátěže | Bez regulace zátěže |
Ostatní funkce počítače
| Použití dle DIN EN957 | Třída HC |
| Velikost displeje v palcích | 4 |
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| BitGym | ne |
| iFit | ne |
| Inspire | ne |
| Bez komunikace | ne |
| Bluetooth komunikace | ne |
| Připojení k PC přes USB | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportní kolečka | ano |
| Možnost složení stepperu | ano |
| Vyrovnání nerovností podlahy | ne |
| Výška stepperu | 120 cm |
| Šířka stepperu | 56 cm |
| Délka stepperu | 86 cm |
| Napájení | Tužkové baterie |
Katalogové číslo: ACR05-MR2438B2
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .