Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již 4.6.
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
KUBISPORT GX1000 jsou elektrické fitness schody určené pro kondiční a silový trénink se zaměřením na dolní část těla. Stroj simuluje chůzi do schodů pomocí nepřetržitě se pohybujících schodů a umožňuje regulovat intenzitu tréninku pomocí nastavení rychlosti a úrovně zátěže. Díky robustní konstrukci a elektronickému nastavení zátěže je vhodný pro časté používání v domácím prostředí.
Schody jsou vybaveny 15 úrovněmi zátěže a umožňují maximální kadenci až 144 kroků za minutu, což pokrývá široké spektrum tréninkových intenzit - od plynulé chůze až po intervalový trénink. Rozměr jednotlivých schodů činí 52,7 x 25,1 x 19 cm a jejich sklon je přibližně 53°, což odpovídá přirozenému pohybu při chůzi do schodů.
Konstrukce je stabilní a dimenzovaná na nosnost 180 kg. Bezpečnost při cvičení zajišťují pohybové senzory umístěné pod spodním schodem, které v případě zaznamenání překážky okamžitě zastaví chod schodů.
TECHNICKÉ PARAMETRY:
TRÉNINKOVÝ POČÍTAČ:
OSTATNÍ PARAMETRY:
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domácí |
| Nosnost stepperu | 180 kg |
| Hmotnost stepperu | 230 kg |
Konstrukce stepperu
| Typ stepperu | Nekonečné schody |
Měřené hodnoty, programy
| Ušní upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem | ne |
| Ruční regulace zátěže | ne |
| Přednastavené profily trati | ne |
| Program řízený tepem HRC | ne |
| Zadání cílových hodnot | ne |
| Uživatelsky nastavitelné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| čas šlapání | ano |
| Frekvence šlapání | ano |
| Spálené kalorie | ano |
| Ušlá Vzdálenost | ne |
| Výkon ve wattech | ne |
| Tep srdce | ano |
| Signalizace překročení tepu | ne |
| Hodiny | ne |
| Zobrazení zátěže na displeji | ano |
| Počet kroků | ne |
Regulace zátěže, brzda
| Typ motoru | bez motorový |
| Maximální rychlost | 144 |
| Regulace zátěže | Elektronická na displeji |
| Odpor šlapání tvořen | Magnetická brzda |
Ostatní funkce počítače
| Použití dle DIN EN957 | Třída HC |
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| BitGym | ne |
| iFit | ne |
| Inspire | ne |
| Bez komunikace | ne |
| Bluetooth komunikace | ne |
| Připojení k PC přes USB | ne |
| Typ displeje | LED displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportní kolečka | ne |
| Možnost složení stepperu | ne |
| Vyrovnání nerovností podlahy | ano |
| Výška stepperu | 209 cm |
| Šířka stepperu | 83.3 cm |
| Délka stepperu | 142 cm |
| Napájení | Síťová přípojka 230 V |
Katalogové číslo KUB05-GX1000
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domácí |
| Nosnost stepperu | 180 kg |
| Hmotnost stepperu | 230 kg |
Konstrukce stepperu
| Typ stepperu | Nekonečné schody |
Měřené hodnoty, programy
| Ušní upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem | ne |
| Ruční regulace zátěže | ne |
| Přednastavené profily trati | ne |
| Program řízený tepem HRC | ne |
| Zadání cílových hodnot | ne |
| Uživatelsky nastavitelné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| čas šlapání | ano |
| Frekvence šlapání | ano |
| Spálené kalorie | ano |
| Ušlá Vzdálenost | ne |
| Výkon ve wattech | ne |
| Tep srdce | ano |
| Signalizace překročení tepu | ne |
| Hodiny | ne |
| Zobrazení zátěže na displeji | ano |
| Počet kroků | ne |
Regulace zátěže, brzda
| Typ motoru | bez motorový |
| Maximální rychlost | 144 |
| Regulace zátěže | Elektronická na displeji |
| Odpor šlapání tvořen | Magnetická brzda |
Ostatní funkce počítače
| Použití dle DIN EN957 | Třída HC |
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| BitGym | ne |
| iFit | ne |
| Inspire | ne |
| Bez komunikace | ne |
| Bluetooth komunikace | ne |
| Připojení k PC přes USB | ne |
| Typ displeje | LED displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportní kolečka | ne |
| Možnost složení stepperu | ne |
| Vyrovnání nerovností podlahy | ano |
| Výška stepperu | 209 cm |
| Šířka stepperu | 83.3 cm |
| Délka stepperu | 142 cm |
| Napájení | Síťová přípojka 230 V |
Katalogové číslo: KUB05-GX1000
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .