Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
příchuť
příchuť: mléčná
Kód: HEC-422071
54 Kč
příchuť: hořká
Kód: HEC-422088
54 Kč
příchuť: oříšková
Kód: HEC-422095
54 Kč
Za nákup tohoto produktu získáte 0 bodů do věrnostního programu.
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Výběrová čokoláda bez jednocuchých cukrů, přesto lahodně sladká a jemná. Exkluzivní delikatesa pro milovníky kvalitní čokolády. Můžete ochutnat ve třech variantách: mléčná, oříšková a hořká. Vychutnejte si kvalitní čokoládu bez výčitek v rámci jednoduchých sacharidů a bez palmového oleje.
Nutriční informace:
| Mléčná | 100 g: |
| Energie (Kj / Kcal) | 2075/501 |
| Tuky | 36,9 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 23 g |
| sacharidy | 50,7 g |
| z toho cukry | 8,4 g |
| bílkoviny | 6,9 g |
| sůl | 0,17 g |
| Hořká | 100 g: |
| Energie (Kj / Kcal) | 1952/473 |
| Tuky | 36,1 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 22,6 g |
| sacharidy | 46 g |
| z toho cukry | 0,5 g |
| bílkoviny | 4,8 g |
| sůl | 0,17 g |
| Oříšková | 100 g: |
| Energie (Kj / Kcal) | 2209/534 |
| Tuky | 41,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 21,5 g |
| sacharidy | 46,2 g |
| z toho cukry | 7,8 g |
| bílkoviny | 7,7 g |
| sůl |
Složení:
Upozornění:
Parametry
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .