Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
příchuť
příchuť: chilli limetka
Kód: GBM-214974
51 Kč
Za nákup tohoto produktu získáte 0 bodů do věrnostního programu.
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Proteinové čipsy - zamilujte si snack s 21% podílem bílkovin, jemnou chutí a lehkou texturou!
Proteinové čipsy jsou zdravý snack s výjimečným složením, díky kterému poslouží jako ideální alternativa ke smaženým bramborovým čipsům. Jsou vyrobeny z kombinace čočkové a kukuřičné mouky obohacené také o hrachový protein, proto jsou vhodným snackem i pro celiaky a vegany. Nesmažené čipsy vznikají pufováním, které jim dodává jemnou chuť, lehoučkou texturu a dělá je stravitelnějšími. Obsahují až 21% podíl rostlinných bílkovin, které jsou nezbytné pro růst svalové hmoty. Pyšní se i vysokým podílem vlákniny, a naopak mimořádně nízkým obsahem tuků, soli a cukrů. Sáhněte po příchuti mořská sůl nebo paprika a zamlsejte si bez výčitek!

Proteinové čipsy a jejich výhody:
Složení:
Příchuť mořská sůl: čočková mouka 52%, kukuřičná mouka, bramborový škrob, hrachový protein 9%, slunečnicový olej, směs koření 7% (maltodextrin, třtinový cukr, výtažek z kvasnic, slunečnicový olej), mořská sůl 0,5%.
Příchuť paprika: čočková mouka 52,2%, kukuřičná mouka, bramborový škrob, hrachový protein 9%, slunečnicový olej, směs koření 6% (glukóza, třtinový cukr, paprika, výtažek z kvasnic, česnek, výtažek z papriky), mořská sůl 0,5%.
Tabulka nutričních hodnot:
| Nutriční hodnoty (příchuť mořská sůl) | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1648 kJ / 394 kcal |
| Tuky | 7 g |
| z toho nasycené tuky | 0,8 g |
| Sacharidy | 60 g |
| z toho cukry | 2,1 g |
| Vláknina | 6 g |
| Bílkoviny | 21 g |
| Sůl | 1,60 g |
| Nutriční hodnoty (příchuť paprika) | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1693 kJ / 404 kcal |
| Tuky | 9 g |
| z toho nasycené tuky | 1,2 g |
| Sacharidy | 57 g |
| z toho cukry | 2,5 g |
| Vláknina | 6 g |
| Bílkoviny | 21 g |
| Sůl | 2 g |
Upozornění:
Skladujte v suchu a mimo přímé sluneční záření při teplotě do 25°C.
Alergeny: Může obsahovat stopy sóji.
Parametry
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .