Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
příchuť
příchuť: dreamy hazelnut
Kód: GBM-210037
169 Kč
příchuť: milky white
Kód: GBM-210044
169 Kč
Za nákup tohoto produktu získáte 0 bodů do věrnostního programu.
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Proteinová pomazánka MoiMüv - lahodná krémová pomazánka s vysokým obsahem bílkovin, kterou si okamžitě zamilujete!
Proteinela je snadno roztíratelná krémová pomazánka obohacená o vysoký podíl bílkovin ze syrovátkového proteinu. Neobsahuje žádný palmový olej ani GMO a je slazená sladidlem maltitol, který má výrazně nižší množství kalorií než běžný rafinovaný cukr. Proteinela je prostě skvělá alternativa ke sladkým pomazánkám, které jsou plné cukru. Vychutnejte si hned dvě fantastické příchutě - milky white nebo dreamy hazelnut. Příjemně vás překvapí nejen její výjimečná chuť, ale i jemná textura, kterou oceníte při dochucování vašich oblíbených dezertů, kaší, smoothie a jiných receptů, případně pouze na lžičce. Odoláte?
Proteinela a její výhody:
Složení:
Složení Milky white: sladidlo - maltitol, slunečnicový olej, odtučněné sušené mléko, syrovátkový proteinový koncentrát (mléko) - 12%, sušená syrovátka (mléko), emulgátor - slunečnicový lecitin, aromata.
Složení Dreamy hazelnut: sladidlo - maltitol, slunečnicový olej, syrovátkový proteinový koncentrát (mléko) - 17%, pražené lískové ořechy - 10%, sušená syrovátka (mléko), odtučněný kakaový prášek - 7%, emulgátor - slunečnicový lecitin, aromata.
Dávkování:
Konzumujte kdykoliv během dne jako součást pestré a vyvážené stravy.
Tabulka nutričních hodnot:
| Nutriční hodnoty Milky white | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1995 kJ / 480 kcal |
| Tuky | 31,6 g |
| z toho nasycené | 4,1 g |
| Sacharidy | 46,3 g |
| z toho cukry | 13,5 g |
| z toho polyoly | 32,8 g |
| Bílkoviny | 15,8 g |
| Sůl | 0,36 g |
| Nutriční hodnoty Dreamy hazelnut | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2006 kJ / 483 kcal |
| Tuky | 32,5 g |
| z toho nasycené | 4,6 g |
| Sacharidy | 41,7 g |
| z toho cukry | 8 g |
| z toho polyoly | 31,4 g |
| Bílkoviny | 17,4 g |
| Sůl | 0,3 g |
Upozornění:
Nadměrná konzumace může způsobit projímavé účinky. Skladujte na suchém a chladném místě při teplotě do 25°C. Chraňte před slunečním zářením. Po otevření spotřebujte do 4 týdnů. Minimální trvanlivost uvedena na obalu.
Alergeny: Alergeny jsou vyznačeny ve složení tučným písmem.
Parametry
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .