Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
GymBeam Moxy Daily+ 330 ml modré hrozny
MOXY daily+ je funkční RTD nápoj bez sacharidů s obsahem 4,39 g BCAA. Ty patří mezi esenciální aminokyseliny, které si naše tělo neumí samo vytvořit, a tak mu je musíme pravidelně dodávat. V organismu plní důležitou roli, neboť se podílejí na syntéze bílkovin důležitých pro udržení a růst svalové hmoty. Mimo to však v nápoji najdete i zinek, který přispívá ke správné syntéze bílkovin, udržení zdravých kostí, fungování imunity a ochraně buněk před oxidačním stresem.
Ve složení nechybí ani všechny 4 vitamíny rozpustné v tucích - A, D, E, K. Na příjem vitamínu D bychom se měli zaměřit především na podzim a v zimě, kdy se nám zpravidla nedostává dostatek slunečních paprsků, které dokážou v těle spustit samovýrobu tohoto vitamínu. Vitamín D má vliv na správnou funkci imunity, stejně jako vitamín A, který navíc přispívá k udržení dobrého zraku a zdraví pokožky. Vitamín E má pak vliv na ochranu buněk před oxidačním stresem a vitamín K přispívá ke správné srážlivosti krve.
Nápoj však obsahuje i několik vitamínů skupiny B. Vitamíny B3, B6 a B12 přispívají ke správné látkové přeměně důležité pro tvorbu energie, správnému fungování nervového systému, psychiky a snížení únavy i vyčerpání. Opomenout však nesmíme ani vitamín B5, který kromě snížení únavy přispívá ke zdravé duševní výkonnosti.
MOXY daily+ je funkční nápoj v plechovce připravený k okamžité konzumaci. Je nabitý BCAA, zinkem a vitamíny, které se v organismu podílejí na mnoha důležitých procesech. Nápoj neobsahuje kofein ani jiné stimulanty. Díky tomu si ho můžete dát pro podporu regenerace i po večerním tréninku, aniž by byl negativně ovlivněn váš spánek.

MOXY daily+ a jeho výhody:
Složení:
Dávkování:
Tabulka nutričních hodnot:
| Nutriční hodnoty (blue grape) | 1 dávka (330 ml) |
|---|---|
| Energetická hodnota | 86 kJ/ 20 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bílkoviny | 4,29 g |
| Sůl | 0 g |
| L-leucin | 2194 mg |
| L-izoleucin | 1099 mg |
| L-valin | 1099 mg |
| Niacin | 10,56 mg |
| Kyselina pantothenová | 3,96 mg |
| Vitamín B6 | 0,92 mg |
| Vitamín B12 | 1,65 µg |
| Vitamín A | 528 µg |
| Vitamín D | 6,6 µg |
| Vitamín E | 7,92 mg |
| Vitamín K | 99 µg |
| Zinek | 4,95 mg |
Upozornění
Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah dětí.
Parametry
Konzistence a gramáž
| Objem (ml) | 330 ml |
| Konzistence výrobku | Tekutý |
Katalogové číslo GBM-213816
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Konzistence a gramáž
| Objem (ml) | 330 ml |
| Konzistence výrobku | Tekutý |
Katalogové číslo: GBM-213816
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .