Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
K odeslání zdarma, u vás doma již 29.5.
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
MCT olej obsahuje kyselinu kaprylovou (C8) a kaprinovou (C10), které byly extrahovány z kvalitního kokosového oleje. Mají střední délku řetězce (Medium Chain Triglycerides), díky čemuž mohou být v těle využity jako zdroj energie pro pohyb a další tělesné procesy. Oblíbili si ho tak sportovci, kteří preferují příjem energie z tuků před sacharidovými zdroji. Hodí se pro doplnění energie před výkonem i během něj. Je tak ideální na vytrvalostní sportovní aktivity, jako je běh nebo cyklistika.
MCT olej je populární také mezi příznivci zdravého životního stylu a stravy se sníženým obsahem sacharidů. Ocení jej tak jedinci, kteří preferují keto, low carb nebo paleo diety. Díky 100% rostlinnému původu jej mohou využívat také vegani. Je zbaven typické kokosové chuti i vůně a můžete jej užívat samostatně nebo přidat do jídel. Skvěle se hodí do kaší, smoothies, salátů nebo na přípravu slavného bulletproof coffee. Kouřový bod má okolo 160 °C, a tak není vhodný na smažení nebo pečení při vyšších teplotách.
MCT olej a jeho výhody
Dávkování
Tabulka nutričních hodnot
| Nutriční hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 3760 kJ/ 900 kcal |
| Tuky | 100 g |
| z toho nasycené tuky | 100 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0 g |
Složení
MCT olej (triglyceridy se střední délkou řetězce) z kokosového oleje [kyselina kaprylová (C8) 55-65 %, kyselina kaprinová (C10) 35-45 %].
Upozornění: Skladujte v suchu při teplotě do 20 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.
Parametry
Kategorie
| Multivitaminy | ne |
| Vitamin C | ne |
| Vitamin D | ne |
| Antioxidanty | ne |
| Multiminerály | ne |
| Vitamíny B | ne |
| Vitamin E | ne |
| Hořčík / magnesium | ne |
| Zinek | ne |
| Železo | ne |
| Ostatní vitamíny | ne |
| Ostatní minerály | ne |
| Zdravé tuky | ano |
| Vlasy, nehty a pleť | ne |
| Podpora trávení | ne |
Funkce
| Imunita | ne |
| Podpora trávení | ano |
| Proti křečím | ne |
| Mozková činost | ne |
| Regenerace | ne |
| Játra | ne |
Katalogové číslo GYM58528
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Kategorie
| Multivitaminy | ne |
| Vitamin C | ne |
| Vitamin D | ne |
| Antioxidanty | ne |
| Multiminerály | ne |
| Vitamíny B | ne |
| Vitamin E | ne |
| Hořčík / magnesium | ne |
| Zinek | ne |
| Železo | ne |
| Ostatní vitamíny | ne |
| Ostatní minerály | ne |
| Zdravé tuky | ano |
| Vlasy, nehty a pleť | ne |
| Podpora trávení | ne |
Funkce
| Imunita | ne |
| Podpora trávení | ano |
| Proti křečím | ne |
| Mozková činost | ne |
| Regenerace | ne |
| Játra | ne |
Katalogové číslo: GYM58528
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .