Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
příchuť
příchuť: tmavá čokoláda vanilka
Kód: GBM-570266
96 Kč
příchuť: bílá čokoláda kokos
Kód: GBM-570273
96 Kč
Za nákup tohoto produktu získáte 0 bodů do věrnostního programu.
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Fitcheat Protein Chocolate je lahodná hořká nebo bílá čokoláda s proteinovou náplní s obsahem až 21,6 g bílkovin!
Fitcheat Protein Chocolate je fitness pamlsek s jedinečnou recepturou, kterému nemusíte odolávat. Obsahuje totiž proteinovou náplň obalenou v belgické čokoládě, díky čemuž má vysoký podíl bílkovin až 21,6 g. Navíc je bez přidaného cukru a palmového oleje. Její lahodné kousky se rozplývají na jazyku a způsobují sladkou závislost. Ve srovnání s klasickou čokoládou má však až 10krát méně cukru.
Vychutnat si ji můžete ve dvou verzích, jako hořkou čokoládu s vanilkovou proteinovou náplní nebo bílou čokoládu s lahodnou kokosovou proteinovou náplní. S Fitcheat Protein Chocolate můžete zhřešit bez výčitek, proto byste ji měli mít vždy po ruce.
Složení:
Příchuť dark chocolate with vanilla: vanilková proteinová náplň [bílá čokoláda (sladidlo (maltitol), kakaové máslo, plnotučné mléko v prášku), přírodní vanilkové aroma, WPC], tmavá čokoláda [kakaový louh, sladidlo (maltitol), kakaové máslo], emulgátor (sójový lecitin).
Příchuť white chocolate with coconut: kokosová proteinová náplň [bílá čokoláda (sladidlo (maltitol), kakaové máslo, plnotučné mléko v prášku), přírodní vanilkové aroma, WPC], bílá čokoláda [sladidlo (maltitol), kakaové máslo, sušené plnotučné mléko], emulgátor (sójový lecitin).
Tabulka nutričních hodnot dark chocolate with vanilla:
| Nutriční hodnoty | 1 balení (85 g) |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1943 kJ / 465 kcal |
| Tuky | 26 g |
| z toho nasycené tuky | 15,3 g |
| Sacharidy | 35 g |
| z toho cukry | 4,9 g |
| Vláknina | 1,7 g |
| Bílkoviny | 21,6 g |
| Sůl | 0,18 g |
Tabulka nutričních hodnot white chocolate with coconut:
| Nutriční hodnoty | 1 balení (85 g) |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2138 kJ / 513 kcal |
| Tuky | 27 g |
| z toho nasycené tuky | 16 g |
| Sacharidy | 37 g |
| z toho cukry | 6,6 g |
| Vláknina | 1,8 g |
| Bílkoviny | 21,6 g |
| Sůl | 0,23 g |
Upozornění:
Obsahuje sladidla. Nadměrná spotřeba může mít projímavý účinek.
Parametry
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .