Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
K odeslání zdarma, u vás doma již 28.5.
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
GymBeam BIO Zero Spaghetti 385 g - Doprodej
Zboží po expiracek datu 02/2025
BIO Zero Spaghetti jsou nízkokalorické těstoviny v té nejvyšší biologické kvalitě vyrobené pouze z čištěné vody a bio konjakové mouky. Konjak je rostlina, která má dlouhou historii gastronomického využití, a to zejména v Japonsku a jihovýchodní Asii. Mouka z konjaku je přirozeně bezlepková, a těstoviny z ní jsou vhodné pro celiaky, ale i vegany. Zero těstoviny navíc obsahují téměř zanedbatelný podíl sacharidů, cukrů a tuků, přesto vás dostatečně zasytí. Jejich příprava je skutečně jednoduchá a potrvá pouze několik minut. Výborně se hodí jako součást redukčních diet a pro lidi, kteří si hlídají svůj příjem kalorií.
Výhody BIO Zero Spaghett:
Nutriční hodnoty:
| Nutriční hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 30 kJ / 7 kcal |
| Tuky | <0,1 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | <0,1 g |
| Sacharidy | <0,2 g |
| z toho cukry | <0,1 g |
| Vláknina | 2,6 g |
| Bílkoviny | <0,1 g |
| Sůl | <0,1 g |
Zloženie:
Čistená voda (96,6%), Bio konjaková múka (3,4%).
Parametry
Konzistence a gramáž
| Objem (ml) | 0 ml |
| Počet tablet | 0 |
| Počet kapslí | 0 |
| Konzistence výrobku | Jídlo |
Obsah živin
| Tuky ve 100g | 0 g |
| Sacharidy ve 100g | 0 g |
| Bílkoviny ve 100g | 0 g |
Katalogové číslo GYM37873-bazar
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Konzistence a gramáž
| Objem (ml) | 0 ml |
| Počet tablet | 0 |
| Počet kapslí | 0 |
| Konzistence výrobku | Jídlo |
Obsah živin
| Tuky ve 100g | 0 g |
| Sacharidy ve 100g | 0 g |
| Bílkoviny ve 100g | 0 g |
Katalogové číslo: GYM37873-bazar
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .