Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
příchuť
příchuť: 2500 g vanilka
Kód: GBM-130712
869 Kč
příchuť: 2500 g čokoláda
Kód: GBM-130729
869 Kč
příchuť: 1000 g čokoláda
Kód: GBM-275277
419 Kč
příchuť: 1000 g vanilka
Kód: GBM-275284
419 Kč
příchuť: 2500 g jahoda
Kód: GBM-130705
869 Kč
příchuť: 1000 g jahoda
Kód: GBM-275291
419 Kč
Za nákup tohoto produktu získáte 0 bodů do věrnostního programu.
Vyberte si dárek zdarma
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Anabolic Whey - syrovátkový protein obohacený o kreatin monohydrát a glutaminové peptidy pro podporu růstu svalové hmoty, síly a objemu!
Anabolic Whey je syrovátkový protein, který kombinuje výhody syrovátkového koncentrátu, kaseinátu vápenatého a glutaminových peptidů. Jde o aminokyseliny, které potlačují svalovou únavu po náročných trénincích, výrazně urychlují regeneraci a prospívají celkovému zdraví. Navíc je obohacený o kreatin monohydrát, tedy oblíbenou formu kreatinu, která zásobuje svaly energií, čímž zvyšuje jejich výkon, sílu a objem.
Kromě toho, urychluje i regeneraci, stejně jako vysoký obsah aminokyselin BCAA a glutaminu v produktu. Tyto složky spolu zajišťují dokonalou ochranu svalové hmoty (i při shazování hmotnosti) a její regeneraci. Vyznačuje se také výborným aminokyselinovým profilem - obsahuje 9 esenciálních aminokyselin, které si organismus nedokáže sám syntetizovat, a proto je nezbytné přijmout je stravou.
Anabolic Whey je syrovátkový protein, který je snadno rozpustný a rychle stravitelný. Obsahuje 50% bílkovin s nejvyšší biologickou hodnotou. Kromě toho je jeho součástí i vápník, který zajišťuje normální produkci energie látkovou přeměnou, přispívá ke správnému fungování svalů a k udržení zdravého stavu kostí a zubů.
Anabolic Whey a jeho výhody:
Složení:
Příchuť chocolate: WPC 80 (sušený syrovátkový proteinový koncentrát instant), kaseinát vápenatý, glutaminové peptidy, dextróza, kreatin monohydrát, odtučněné kakao, aroma čokoláda, sladidlo (sukralóza).
Příchuť vanilla: WPC 80 (sušený syrovátkový proteinový koncentrát instant), kaseinát vápenatý, glutaminové peptidy, dextróza, kreatin monohydrát, aroma vanilka, barvivo (kurkuma), sladidlo (sukralóza).
Příchuť strawberry: WPC 80 (sušený syrovátkový proteinový koncentrát instant), kaseinát vápenatý, glutaminové peptidy, dextróza, kreatin monohydrát, aroma jahoda, barvivo (červená řepa), sladidlo (sukralóza).
Dávkování:
Doporučenou dávku 40 g rozmíchejte ve 300-350 ml vody, a užívejte 2-3x denně.
Tabulka nutričních hodnot:
| Nutriční hodnoty | 1 dávka (40 g) |
|---|---|
| Energetická hodnota | 553 kJ / 130 kcal |
| Bílkoviny | 20,1 g |
| Sacharidy | 9 g |
| z toho cukry | 7,2 g |
| Tuky | 1,5 g |
| z toho nasycené tuky | 0,8 g |
| Kreatin monohydrát | 1,6 g |
| Aminokyselinový profil | v 100 g |
|---|---|
| Kyselina asparágová | 3,61 g |
| Kyselina glutámová | 11,78 g |
| Alanín | 1,69 g |
| Arginín | 1,61 g |
| Cystín | 0,77 g |
| Glycín | 1,13 g |
| Histidín | 1,07 g |
| Isoleucin | 2,7 g |
| Leucin | 4,47 g |
| Lyzín | 3,07 g |
| Metionín | 1,06 g |
| Fenylalanín | 2,21 g |
| Prolín | 4,53 g |
| Serín | 2,43 g |
| Treonín | 2,13 g |
| Tyrozín | 2,05 g |
| Tryptofán | 0,68 g |
| Valín | 2,92 g |
Upozornění:
Potravina pro zvláštní výživu na splnění nároků na výživu při intenzivní svalové námaze. Výrobek není náhradou pestré a vyvážené stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
Alergenové upozornění: Obsahuje mléčné bílkoviny. Produkt může obsahovat stopové množství lepku a sójového lecitinu.
Parametry
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .