Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
K odeslání zdarma, u vás doma již zítra.
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Sleep! obsahuje velmi účinnou směs látek na podporu kvalitního spánku a snadného usínání. Je určen pro kohokoliv, kdo trpí problémy se spánkem, které jsou dnes velmi časté, ať už jako důsledek stresu, pracovního přetížení, či třeba u sportovců v důsledku intenzivní tréninkové zátěže. Základem produktu je silná dávka bylinných výtažků obohacených o aminokyselinu tryptofan, vitamín B6 a minerál hořčík v chelátové vazbě, která je výhodná pro její výbornou vstřebatelnost. Jedná se o produkt na přírodní bázi.
Problémy se spánkem jsou velmi nepříjemné a mají dopad na náš výkon i náladu následující den, kdy se nevyspíme. Vzniká tak začarovaný kruh, kdy jsme stále více unaveni. Pozor, problémy se spánkem jsou signálem, že „něco není v pořádku“. Zkuste doplněk stravy Sleep!
Sleep! obsahuje tyto účinné látky:
V čem je Sleep! výjimečný?
Doporučené dávkování:
Tabulka nutričních hodnot:
| 2 cps | |
|---|---|
| energetická hodnota | 5 kJ/1 kcal |
| bílkoviny | 0,2 g |
| sacharidy | 0 g |
| - z toho cukry | 0 g |
| tuky | 0 g |
| - z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| vláknina | 0 g |
| sůl | 0 g |
| obsah volných aminokyselin - L-tryptofan | 100 mg |
Obsah účinných látek:
| 2 cps | |
|---|---|
| kozlík lékařský extrakt z kořene 6:1 | 150 mg |
| chmel otáčivý extrakt z listů (flavonoidy 0,4 %) | 125 mg |
| mučenka pletní extrakt z květů 10:1 | 125 mg |
| L-tryptofan | 100 mg |
| srdečník obecný extrakt 10:1 | 100 mg |
| meduňka lékařská extrakt z květů 10:1 | 75 mg |
| dobromysl obecná extrakt z listů 10:1 | 75 mg |
| hořčík (zdroj: bisglycinát hořečnatý) | 56,2 mg |
| vitamín B6 (pyridoxin HCl) | 1,4 mg |
Složení:
Upozornění:
Souběžné užívání s léky konzultujte se svým lékařem. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, pečlivě uzavřené, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.
Parametry
Kategorie
| Multivitaminy | ne |
| Vitamin C | ne |
| Vitamin D | ne |
| Antioxidanty | ne |
| Multiminerály | ne |
| Vitamíny B | ano |
| Vitamin E | ne |
| Hořčík / magnesium | ano |
| Zinek | ne |
| Železo | ne |
| Ostatní vitamíny | ne |
| Ostatní minerály | ne |
| Zdravé tuky | ne |
| Vlasy, nehty a pleť | ne |
| Podpora trávení | ne |
Funkce
| Imunita | ne |
| Podpora trávení | ne |
| Proti křečím | ne |
| Mozková činost | ne |
| Regenerace | ano |
| Játra | ne |
Katalogové číslo EXTRIFIT-606721
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Kategorie
| Multivitaminy | ne |
| Vitamin C | ne |
| Vitamin D | ne |
| Antioxidanty | ne |
| Multiminerály | ne |
| Vitamíny B | ano |
| Vitamin E | ne |
| Hořčík / magnesium | ano |
| Zinek | ne |
| Železo | ne |
| Ostatní vitamíny | ne |
| Ostatní minerály | ne |
| Zdravé tuky | ne |
| Vlasy, nehty a pleť | ne |
| Podpora trávení | ne |
Funkce
| Imunita | ne |
| Podpora trávení | ne |
| Proti křečím | ne |
| Mozková činost | ne |
| Regenerace | ano |
| Játra | ne |
Katalogové číslo: EXTRIFIT-606721
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .