Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
příchuť
příchuť: zelené jablko
Kód: EXTR-4071
43 Kč
příchuť: pomeranč
Kód: EXT-2020
42 Kč
Za nákup tohoto produktu získáte 0 bodů do věrnostního programu.
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Hellgel ® je stimulantem produkce NO, tedy oxidu dusnatého, a jeho hlavním účinkem je vliv na napumpování svalů. Stimulace produkce NO je dosaženo unikátní kombinací účinných látek, především argininu alfaketoglutarátu, citrulinu a beta alaninu (neesenciální aminokyselina, která podporuje tvorbu karnosinu ve svalové tkáni).
Hellgel ® obsahuje 4 formy kreatinu:
Hellgel ® dále obsahuje větvené aminokyseliny leucin, isoleucin a valin, které chrání svalovou hmotu při náročném tréninku, a aminokyseliny glutamin a glutamin alfaketoglutarát AKG (glutamin je neesenciální aminokyselina, která je bohatě zastoupena ve svalové tkáni; při intenzivním tréninku dochází k vyšší spotřebě glutaminu ve svalu, proto je při náročném výkonu a snaze o nárůst svalové hmoty vhodná jeho suplementace). Stimulační účinek suplementu Hellgel ® na nervovou soustavu zajišťují látky taurin, kofein a extrakt ze zeleného čaje, které podpoří Vaši koncentraci na trénink. Přípravek má formu gelu, který se výborně vstřebává, a navíc je prakticky dávkován v jednorázových sáčcích.
Žádná příprava, žádné mixování - vše je hotové. To, co Vás zaujme a nadchne už při prvním kontaktu s produktem Hellgel ® (pekelný NO gel), je to, že:
Hotový gel pro okamžité použití i na cestách.
Zcela bez sacharidů, takže je použitelný i při nejpřísnější dietě.
Silné zastoupení pumpovacích látek pro maximální prokrvení procvičovaných svalů.
6000 mg volných (free form) aminokyselin v jediném sáčku pro okamžitý růst svalů.
Nejkomplexnější směs 4 typů kreatinu pro maximální sílu (5000 mg v jediném sáčku).
Doporučené dávkování:
Upozornění:
Tabulka nutričních hodnot:
| 80 g | |
|---|---|
| energetická hodnota | 312 kJ/74 kcal |
| bílkoviny | 0,3 g |
| sacharidy | 0,4 g |
| - z toho cukrů | 0 g |
| tuky | 0 g |
| - z toho nasycených mastných kyselin | 0 g |
| vláknina | 0,9 g |
| sůl | 0,04 g |
Přehled účinných látek:
| 80 g | |
|---|---|
| kreatinový matrix | 5000 mg |
| trikreatin malát | 1000 mg |
| kreatin ethyl ester | 1000 mg |
| kreatin monohydrát (Creapure ®) | 2000 mg |
| kreatin AKG - alfaketoglutarát | 1000 mg |
| pumpovací matrix | 10000 mg |
| arginin AKG - alfaketoglutarát | 4000 mg |
| L-arginin báze | 1000 mg |
| beta alanin | 3000 mg |
| L-citrulin DL-malát | 2000 mg |
| anabolický komplex aminokyselin | 6000 mg |
| L-leucin | 2000 mg |
| L-isoleucin | 1000 mg |
| L-valin | 1000 mg |
| Celkem BCAA | 4000 mg |
| L-glutamin | 1000 mg |
| glutamin AKG (alfaketoglutarát) | 1000 mg |
| energetický a stimulační komplex | 2400 mg |
| taurin | 2000 mg |
| extrakt zeleného čaje | 250 mg |
| kofein bezvodý | 150 mg |
Přídatné látky:
Upozornění:
Parametry
Konzistence a gramáž
| Konzistence výrobku | Tyčky, gely |
Obsah živin
| Tuky ve 100g | 0 g |
| Sacharidy ve 100g | 0 g |
| Bílkoviny ve 100g | 0 g |
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Konzistence a gramáž
| Konzistence výrobku | Tyčky, gely |
Obsah živin
| Tuky ve 100g | 0 g |
| Sacharidy ve 100g | 0 g |
| Bílkoviny ve 100g | 0 g |
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .