Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
K odeslání zdarma, u vás doma již zítra.
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Gela 1000 mg obsahuje kolagenní bílkovinu - hydrolyzát německé želatiny Gelita, bohatý zdroj naštěpených kolagenních peptidů. Jedná se o bohatý zdroj naštěpených (předtrávených), kolagenních peptidů. Výrobek GELA 1000 mg je určen osobám se zvýšeným zatížením nebo opotřebením kloubů a vazivové tkáně, rovněž tak jedincům se zvýšenou námahou kloubů (sportovci, lidé obézní a s nadváhou).
Doporučené dávkování:
Tabulka nutričních hodnot:
| 100 g | |
|---|---|
| energetická hodnota | 1646 kJ/392 kcal |
| bílkoviny | 98 g |
| sacharidy | 0 g |
| tuky | 0 g |
| 2 kapsle | |
| hydrolyzát želatiny Gelita | 1000 mg |
Profil aminokyselin:
| 100 g | |
|---|---|
| L-valin | 2354 mg |
| L-isoleucin | 1275 mg |
| L-leucin | 3041 mg |
| L-lysin | 4120 mg |
| L-methionin | 883 mg |
| L-threonin | 1471 mg |
| L-fenylalanin | 2158 mg |
| L-alanin | 9073 mg |
| L-asparagin | 5778 mg |
| L-glutamin | 11183 mg |
| L-histidin | 785 mg |
| L-prolin | 13145 mg |
| L-tyrosin | 196 mg |
| L-arginin | 8927 mg |
| glycin | 17167 mg |
| L-serin | 3139 mg |
| hydroxylysin | 981 mg |
| hydroxyprolin | 12655 mg |
Složení:
Informace:
Parametry
Obsahuje
| Glukosamin | ne |
| MSM | ne |
| Kolagen typ I | ne |
| Chondroitin | ne |
| Kolagen typ II | ne |
| Kolagen typ III | ne |
| Vitamin C | ne |
| Hydrolyzovaný kolagen | ano |
| Kyselina hyaluronová | ne |
Kategorie
| Kategorie | Ostatní kloubní výživa |
Katalogové číslo NUT-2000
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Obsahuje
| Glukosamin | ne |
| MSM | ne |
| Kolagen typ I | ne |
| Chondroitin | ne |
| Kolagen typ II | ne |
| Kolagen typ III | ne |
| Vitamin C | ne |
| Hydrolyzovaný kolagen | ano |
| Kyselina hyaluronová | ne |
Kategorie
| Kategorie | Ostatní kloubní výživa |
Katalogové číslo: NUT-2000
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .