Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již 4.6.
Vyberte si dárek zdarma
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Eliptický trenažér HMS H6504 patří mezi univerzální zařízení určených do domácího prostředí pro celkové zlepšení zdraví, snížení tělesného tuku a zlepšení účinnosti organismu. Model H6504 je vybaven 8-mi kilogramovým setrvačníkem a manuálně ovládanou, magnetickou brzdou.
Nášlapy jsou opatřeby protiskluzovou gumou pro pohodlné cvičení. Příjemnou drobností je možnost zdvihnutí lyžin pro úsporu místa, když trenažér není používán. Velký LCD displej počítače přehledně zobrazuje veškeré důležité informace během tréninku.
Parametry:
Funkce počítače:
Upozornění:
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Hmotnost trenažéru | 48 kg |
| Způsob využití H/LC/C | Domácí |
| Nosnost trenažéru | 110 kg |
Délka a tvar kroku, ergonomie
| Možnost nastavení sklonu pojezdu | Bez nastavení sklonu |
| Možnost nastavení nášlapů | ne |
| Možnost nastavení délky kroku | ne |
| Držák na lahev | ano |
| Rozteč nášlapů | 20 cm |
| Délka kroku | 28 cm |
| Konstrukce trenažéru | Se setrvačníkem vpředu |
Regulace zátěže, brzda
| Rozsah zátěže | MIN až MAX v 8 stupních |
| Systém setrvačníku | 8 kg |
| Regulace zátěže | Manuální otočným regulátorem |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Ruční regulace zátěže | ne |
| Přednastavené profily trati | ne |
| Program řízený tepem HRC | ne |
| Zadání cílových hodnot | ne |
| Uživatelské programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Ušní upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand pulse) | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| čas šlapání | ano |
| rychlost | ano |
| spálené kalorie | ano |
| ujetá vzdálenost | ano |
| výkon (W) | ne |
| frekvence otáček | ne |
| tep srdce | ano |
| signalizace překročení tepu | ne |
| hodiny | ne |
| zobrazení zátěže na displeji | ne |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | třída HC |
| Osazení kloubních spojů | Kovová pouzdra |
| Převod setrvačníku | Řemen s dopínací kladkou |
| Středové složení | Šlapací střed s ložisky |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| Velikost displeje v palcích | 0 " |
| Uživatelské paměti | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ne |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportní kolečka | ano |
| Vyrovnání nerovností podlahy | ano |
| Možnost složení stroje | ano |
| Výška trenažéru | 174 cm |
| Šířka trenažéru | 67 cm |
| Délka trenažéru | 181 cm |
| Napájení | Externí síťový adaptér |
Katalogové číslo ABI17-12-020
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Hmotnost trenažéru | 48 kg |
| Způsob využití H/LC/C | Domácí |
| Nosnost trenažéru | 110 kg |
Délka a tvar kroku, ergonomie
| Možnost nastavení sklonu pojezdu | Bez nastavení sklonu |
| Možnost nastavení nášlapů | ne |
| Možnost nastavení délky kroku | ne |
| Držák na lahev | ano |
| Rozteč nášlapů | 20 cm |
| Délka kroku | 28 cm |
| Konstrukce trenažéru | Se setrvačníkem vpředu |
Regulace zátěže, brzda
| Rozsah zátěže | MIN až MAX v 8 stupních |
| Systém setrvačníku | 8 kg |
| Regulace zátěže | Manuální otočným regulátorem |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Ruční regulace zátěže | ne |
| Přednastavené profily trati | ne |
| Program řízený tepem HRC | ne |
| Zadání cílových hodnot | ne |
| Uživatelské programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Ušní upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand pulse) | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| čas šlapání | ano |
| rychlost | ano |
| spálené kalorie | ano |
| ujetá vzdálenost | ano |
| výkon (W) | ne |
| frekvence otáček | ne |
| tep srdce | ano |
| signalizace překročení tepu | ne |
| hodiny | ne |
| zobrazení zátěže na displeji | ne |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | třída HC |
| Osazení kloubních spojů | Kovová pouzdra |
| Převod setrvačníku | Řemen s dopínací kladkou |
| Středové složení | Šlapací střed s ložisky |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| Velikost displeje v palcích | 0 " |
| Uživatelské paměti | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ne |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportní kolečka | ano |
| Vyrovnání nerovností podlahy | ano |
| Možnost složení stroje | ano |
| Výška trenažéru | 174 cm |
| Šířka trenažéru | 67 cm |
| Délka trenažéru | 181 cm |
| Napájení | Externí síťový adaptér |
Katalogové číslo: ABI17-12-020
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .