Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Bivakovací pytel YATE BIVAK BAG double zip/pravý
Bivakovací pytel YATE BIVAK BAG se zvýšenou odolností proti vodě. BIVAK BAG slouží jako vnější ochrana spacího pytle při plánovaném i nouzovém přespávání v přírodě. Chrání proti vlhkosti, dešti a špíně, zvyšuje tepelný komfort. Má podlepené švy.
Zipy na obou stranách jsou kryté légou a umožňují pohodlné používání. Na pravé straně je zip skoro až k chodidlům, aby byl kompatibilní se spacákem se zapínáním vpravo. Pytel je dostatečně velký pro všechny druhy spacáků a můžete do něj vložit i karimatku a některé osobní věci. Vnitřní kapsa na doklady. Moskytiéra v oblasti hlavy.
Tento výrobek dostal podle německé organizace Vergleich.org velmi dobré hodnocení 4,5 z 5. Zákazníci oceňují zejména nízkou hmotnost, voděodolnost, pevnost materiálu, zipy z obou stran a odnímatelnou moskytiéru.
Technické parametry:
| Materiál vrchní: | Nylon Taslon 70D/160T - 10.000 mm H2O + 10.000 g/m2/24H |
| Materiál vnitřní: | Polyester 210D - 10.000 mm H2O |
| Konstrukce: | Podlepené švy |
| Obal: | Součástí výrobku |
| Barva: | Khaki |
| Zip: | zipy na levé i pravé straně kryté légou, na pravé straně je zip delší |
| Rozměr po sbalení: | 30 x 13 cm |
| Rozměr: | 220 x 100 x 70 cm |
| Hmotnost: |
690 g |
Ostatní informace:
Parametry
Stany > Hmotnost
| Hmotnost | 690 g |
Stany > Vodní sloupec
| Vodní sloupec | 10000 mm |
Katalogové číslo YATE-SS00778
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Stany > Hmotnost
| Hmotnost | 690 g |
Stany > Vodní sloupec
| Vodní sloupec | 10000 mm |
Katalogové číslo: YATE-SS00778
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .