Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
příchuť
příchuť: vanilková zmrzlina
Kód: BEP-275130
689 Kč
příchuť: bílá čokoláda kokos
Kód: GBM-275116
689 Kč
příchuť: čokoláda oříšek
Kód: BEP-275123
689 Kč
příchuť: strawberry splash
Kód: BEP-215018
689 Kč
Za nákup tohoto produktu získáte 0 bodů do věrnostního programu.
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Aby byl Yum Yum protein pro ženy co nejlépe stravitelný, obsahuje jedinečné trávicí enzymy Bromelain a DigeZyme ®, které zajistí rychlé zasycení bez zatížení žaludku.Enzym Bromelain se získává z ananasu a přispívá ke štěpení bílkovin, má protizánětlivé účinky, podporuje správné trávení a redukci hmotnosti. DigeZyme® je komplex 5 trávicích enzymů - amyláza, proteáza, laktáza, lipáza a celuláza, které podporují zdravé trávení, vstřebávání živin a minerálů ze stravy. Tento enzym podporuje trávení mléka a laktózy, bílkovin, tuků, škrobu, potravin bohatých na vlákninu a eliminuje nepříjemné příznaky různých potravinových intolerancí.

Protein Yum Yum Whey je obohacen i o MCT olej, CLA a L-karnitin, které podporují spalování tuků a hubnutí. Spalovač tuků CLA, konjugovaná kyselina linolová, brání tuku dostat se do tukových buněk a zajistí, aby cesta k vaší vysněné postavě byla co nejjednodušší. Je skvělým pomocníkem při redukčních dietách a pomáhá při hubnutí. L-karnitin je jedním z nejpopulárnějších a nejefektivnějších přírodních spalovačů tuků, který navíc podporuje výdrž. Během cvičení se jeho účinky ještě více znásobují, což zaručí vysoce efektivní spalování tuků. Abychom tyto účinky ještě posílili, přidali jsme do proteinu Yum Yum Whey i MCT olej, který aktivně podporuje spalování tuků, zrychlení metabolismu, a dokonce je i skvělým zdrojem energie.
Protein Yum Yum Whey - účinné látky, které vám pomohou docílit dokonalou postavu:
Protein Yum Yum Whey - výhody, které ocení každá žena:
Dávkovaní:
Doporučenou dávku 30 g rozmíchejte v 200-250 ml vody. Konzumujte 2-3 krát denně.
Tabulka nutričních hodnot:
| Nutriční hodnoty (chocolate hazelnut) | 1 dávka (30 g) |
|---|---|
| Energetická hodnota | 480 kJ / 115 kcal |
| Tuky | 1,5 g |
| z toho nasycené tuky | 0,8 g |
| Sacharidy | 3,6 g |
| z toho cukry | 1,42 g |
| Bílkoviny | 20,5 g |
| Vláknina | 2 g |
| Sůl | 0,2 g |
| Inulin (Frutafit®) | 1000 mg |
| CLA (konjungovana kyselina linolova) | 500 mg |
| MCT olej | 500 mg |
| L-karnitin tartrat | 500 mg |
| Vitamin C (kyselina askorbova) | 80 mg |
| Bromelain | 50 mg |
| Hořčík (magnézium citrat) | 40 mg |
| Vitamin E (tokoferyl acetát) | 20 mg |
| Železo (fumarat železa) | 17 mg |
| Vitamin B6 (pyridoxin HCl) | 5 mg |
| Chrom (chrom pikolinát) | 0,1 mg |
Složení:
Upozornění:
Potravina pro zvláštní výživu na splnění nároků na výživu při zvýšené svalové námaze. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte mimo slunečního záření a v suchu. Skladujte mimo dosah malých dětí. Minimální trvanlivost: uvedena na obalu.
Alergenové upozornění: vyrobeno v zařízení, které také zpracovává produkty obsahující mléko, vejce, sóju, pšenici, korýši, rybí tuk, lískové ořechy a arašídy.
Parametry
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .