Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 3 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již 2.6.
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Lavice KUBISPORT KH777K slouží jako moderní rehabilitační pomůcka, která umožňuje uvolnit svaly a zmírnit bolesti zad pomocí vlastní hmotnosti. Lavice umožňuje viset bezpečně hlavou dolů bez pomoci druhé osoby. Zmírňuje tlak meziobratlových a zádových svalů. Pohodlí a bezpečnost lavice jsou zvýšené, pomocí možnosti pevné fixace nohou. Díky možnosti složení, pokud lehátko nepoužíváte, je inverzní lavice vhodná i do menších domácností.
Lavici lze použít do max. výšky postavy 200 cm. Nosnost 136 kg. Rozměry ve složeném stavu jsou - šířka 70 cm, výška 195 cm (po otočení na maximální výsuv 215 cm) a délka 85 cm. Při použití otočením lavice ke stropu při maximálním výsuvu pro nejvyšší postavu (kolem 200 cm) je pak celková výška od země 215 cm.
TECHNICKÉ PARAMETRY:
OSTATNÍ INFORMACE:
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Maximální nosnost stroje | 136 kg |
Komfort cvičení
| Nastavitelná zádová opěrka | ano |
| Nastavitelný sedák | ne |
| Nastavitelný kopač | ano |
| Nastavitelná výška stojanů | ne |
| Nastavitelný peck-deck | ne |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 195 cm |
| Šířka stroje | 70 cm |
| Délka stroje | 84 cm |
| Hmotnost stroje | 22 kg |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domácí |
| Možnost složení stroje | ano |
| Transportní kolečka | ne |
Katalogové číslo KUB05-KH777K
Záruka 3 roky záruka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Maximální nosnost stroje | 136 kg |
Komfort cvičení
| Nastavitelná zádová opěrka | ano |
| Nastavitelný sedák | ne |
| Nastavitelný kopač | ano |
| Nastavitelná výška stojanů | ne |
| Nastavitelný peck-deck | ne |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 195 cm |
| Šířka stroje | 70 cm |
| Délka stroje | 84 cm |
| Hmotnost stroje | 22 kg |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domácí |
| Možnost složení stroje | ano |
| Transportní kolečka | ne |
Katalogové číslo: KUB05-KH777K
Záruka 3 roky záruka
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .