Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
Alternativy k Autotrakční lehátko ACRA KH777N
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Inverzní (autotrakční) lehátko ACRA KH777N je výborná rehabilitační pomůcka na uvolnění páteře, svalů a kloubů. Jedná se o nejúčinnější způsob, jak si uvolnit bloky na páteři, uvolnit svaly v horní části těla a uvolnit klouby horních končetin otočením těla hlavou dolů, pomocí nohou ukotvených v držáku. Otočením dojde k účinnému uvolnění páteře a ke srovnání obratlů. Cvičení napomáhá od bolesti všech částí páteře tím, že se obratle při visu roztáhnou a dostávají se do správné polohy vůči sobě. Cvičením na lavici se uvolňují i meziobratlové ploténky, které způsobují bolest zad, pokud nejsou ve správné poloze. Také dochází k uvolnění svalů a dýchacích cest.
Lavice slouží jako rehabilitační pomůcka, která umožňuje uvolnit svaly a zmírnit bolesti zad. Lavice umožňuje viset bezpečně hlavou dolů bez pomoci druhé osoby. Zmírňuje tlak meziobratlových a zádových svalů. Pohodlí a bezpečnost lavice jsou zvýšené, pomocí možnosti pevné fixace nohou. Díky možnosti sklopení, je vhodná i do menších domácností. Cvičení na lavici je bezpečné díky pevnému stabilnímu rámu a díky bezpečnostnímu popruhu, který drží tělo na podložce pod zády.
Lavice má nafukovací bederní podložku, bezpečnostní pás, ramenní polštář, noha s klipem ve tvaru U.
Na co lze využít inverzní lavici:
Technický popis:
Ostatní informace:
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Maximální nosnost stroje | 150 kg |
Komfort cvičení
| Nastavitelná zádová opěrka | ano |
| Nastavitelný sedák | ne |
| Nastavitelný kopač | ano |
| Nastavitelná výška stojanů | ne |
| Nastavitelný peck-deck | ne |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 150 cm |
| Šířka stroje | 55 cm |
| Délka stroje | 99 cm |
| Hmotnost stroje | 22 kg |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domácí |
| Možnost složení stroje | ano |
| Transportní kolečka | ne |
Zatěžované svaly
| Stroje na nohy a hýždě | ne |
| Stroje na záda | ano |
| Stroje na prsa | ne |
| Stroje na břicho | ne |
| Stroje na ramena | ne |
| Stroje na biceps | ne |
| Stroje na triceps | ne |
| Stroje na lýtka | ne |
Katalogové číslo ACR05-KH777N
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Maximální nosnost stroje | 150 kg |
Komfort cvičení
| Nastavitelná zádová opěrka | ano |
| Nastavitelný sedák | ne |
| Nastavitelný kopač | ano |
| Nastavitelná výška stojanů | ne |
| Nastavitelný peck-deck | ne |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 150 cm |
| Šířka stroje | 55 cm |
| Délka stroje | 99 cm |
| Hmotnost stroje | 22 kg |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domácí |
| Možnost složení stroje | ano |
| Transportní kolečka | ne |
Zatěžované svaly
| Stroje na nohy a hýždě | ne |
| Stroje na záda | ano |
| Stroje na prsa | ne |
| Stroje na břicho | ne |
| Stroje na ramena | ne |
| Stroje na biceps | ne |
| Stroje na triceps | ne |
| Stroje na lýtka | ne |
Katalogové číslo: ACR05-KH777N
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .