Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již 2.6.
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Aerobic Body Pump Set 20 kg HMS SBP25 - Doprodej
Aerobic Body Pump Set 20 kg HMS SBP25 - Doprodej
Set byl vrácen ve 14denní zákonné lhůtě
Připraven k okamžitému zaslání a použití
Zaslán bude zabalený v neoriginálním balení
Plná 2letá záruka
Činkový set SBP25 HMS je pomůcka kterou ocení cvičenci věech věkových kategorií. Činka je totiž vhodná pro cvičení typu "BODY Pump či Pump FX". Set je tvořený kotouči v hmotnostech 1,25 kg, 2,5 kg, 5 kg a příslušnou vzpěračkou tyčí.Ocelová osa je potažená pěnou, která zpříjemní úchop tohoto modelu a zabrání poškození dlaní. Na stranách je činka vybavena bezpečnostními pružinovými uzávěry.
Parametry:
Upozornění:
Parametry
| Záruka | 2 roky záruka |
| Hmotnost stroje | 0 kg, 0 kg |
| Délka stroje | 0 cm, 0 cm |
| Šířka stroje | 0 cm, 0 cm |
| Výška stroje | 0 cm, 0 cm |
| Kategorie zboží | Aerobic PUMP Set |
| Povrchová úprava závaží | Pogumované |
| Hmotnost | 20 kg |
| EAN čárový kód | |
| Průměr či vrtání | 30 mm |
| Typ uzávěru hřídele | Pružinový uzávěr |
| Materiál závaží | Litina |
| Délka | 0 cm |
| Šířka | 0 cm |
| Výška | 0 cm |
| Povrchová úprava úchopové části | Pogumované |
| Typ hřídele | Velké obouruční hřídele |
| Maximální nosnost stroje | 0 kg, 0 kg |
| Maximální nosnost stojanu | 0 kg, 0 kg |
| Maximální nosnost kopače | 0 kg, 0 kg |
| Maximální nosnost kladek | 0 kg, 0 kg |
| Hmotnost instalovaného závaží | 0 kg, 0 kg |
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
| Záruka | 2 roky záruka |
| Hmotnost stroje | 0 kg, 0 kg |
| Délka stroje | 0 cm, 0 cm |
| Šířka stroje | 0 cm, 0 cm |
| Výška stroje | 0 cm, 0 cm |
| Kategorie zboží | Aerobic PUMP Set |
| Povrchová úprava závaží | Pogumované |
| Hmotnost | 20 kg |
| EAN čárový kód | |
| Průměr či vrtání | 30 mm |
| Typ uzávěru hřídele | Pružinový uzávěr |
| Materiál závaží | Litina |
| Délka | 0 cm |
| Šířka | 0 cm |
| Výška | 0 cm |
| Povrchová úprava úchopové části | Pogumované |
| Typ hřídele | Velké obouruční hřídele |
| Maximální nosnost stroje | 0 kg, 0 kg |
| Maximální nosnost stojanu | 0 kg, 0 kg |
| Maximální nosnost kopače | 0 kg, 0 kg |
| Maximální nosnost kladek | 0 kg, 0 kg |
| Hmotnost instalovaného závaží | 0 kg, 0 kg |
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .