Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Vrchní kladka se sedátkem MARBO UpForm UR-U018 2.0
Horní zdvojená kladka UR-U018 2.0 je bezkonkurenčním doplňkem vybavení vaší posilovny nebo fitness klubu pro trénink zádových svalů. Použití zdvojeného lana je promyšleným řešením, které rozšiřuje škálu tréninkových možností. Díky tomu je možné trénovat každou stranu těla zvlášť. Při spojených lanech je možné trénovat například se širokým adaptérem, při rozepnutých lanech lze použít například dvě jednoruční madla.
Zarážky nohou jsou nastavitelné do tří úrovní, což umožňuje přizpůsobit jejich polohu výšce cvičící osoby.
Sadu závaží tvoří 16 cihel o hmotnosti 7,5 kilogramu - celkem 120 kilogramů.
Čalounění v černé barvě je vyrobeno z pevné tkaniny odolné proti potu a oděru. Perforace zajišťuje dostatečné větrání a zlepšuje odvod vlhkosti, takže čalounění zůstává svěží a suché i během intenzivního tréninku.
Konstrukce výrobku byla opatřena práškovou barvou v černé barvě. Pevné, ocelové profily 125 x 60 x 3 mm a 60,3 x 3,2 mm zajišťují stabilitu celé konstrukce.
Parametry:
Upozornění:
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 120 kg |
| Maximální nosnost kladek | 0 kg |
| Maximální nosnost kopače | 0 kg |
| Maximální nosnost stojanu | 0 kg |
| Maximální nosnost stroje | 120 kg |
Komfort cvičení
| Nastavitelná zádová opěrka | ne |
| Nastavitelný sedák | ne |
| Nastavitelný kopač | ano |
| Nastavitelná výška stojanů | ne |
| Nastavitelný peck-deck | ne |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 220 cm |
| Šířka stroje | 122 cm |
| Délka stroje | 131 cm |
| Hmotnost stroje | 262 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horní kladka | ano |
| Spodní kladka | ne |
| Protisměrná kladka | ne |
| Předkopávání | ne |
| Zakopávání | ne |
| Kladka na břicho | ne |
| Bicepsová opěrka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsa v sedě | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Přítahy na záda | ne |
| Bradla s přednožováním | ne |
| Lavice na břicho | ne |
| Hyperextenze | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramena | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Profesionální fitcentra |
| Možnost složení stroje | ne |
| Transportní kolečka | ne |
Zatěžované svaly
| Stroje na nohy a hýždě | ne |
| Stroje na záda | ano |
| Stroje na prsa | ne |
| Stroje na břicho | ne |
| Stroje na ramena | ne |
| Stroje na biceps | ne |
| Stroje na triceps | ne |
| Stroje na lýtka | ne |
Katalogové číslo ABIMA-UF-076
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 120 kg |
| Maximální nosnost kladek | 0 kg |
| Maximální nosnost kopače | 0 kg |
| Maximální nosnost stojanu | 0 kg |
| Maximální nosnost stroje | 120 kg |
Komfort cvičení
| Nastavitelná zádová opěrka | ne |
| Nastavitelný sedák | ne |
| Nastavitelný kopač | ano |
| Nastavitelná výška stojanů | ne |
| Nastavitelný peck-deck | ne |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 220 cm |
| Šířka stroje | 122 cm |
| Délka stroje | 131 cm |
| Hmotnost stroje | 262 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horní kladka | ano |
| Spodní kladka | ne |
| Protisměrná kladka | ne |
| Předkopávání | ne |
| Zakopávání | ne |
| Kladka na břicho | ne |
| Bicepsová opěrka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsa v sedě | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Přítahy na záda | ne |
| Bradla s přednožováním | ne |
| Lavice na břicho | ne |
| Hyperextenze | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramena | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Profesionální fitcentra |
| Možnost složení stroje | ne |
| Transportní kolečka | ne |
Zatěžované svaly
| Stroje na nohy a hýždě | ne |
| Stroje na záda | ano |
| Stroje na prsa | ne |
| Stroje na břicho | ne |
| Stroje na ramena | ne |
| Stroje na biceps | ne |
| Stroje na triceps | ne |
| Stroje na lýtka | ne |
Katalogové číslo: ABIMA-UF-076
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .