Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již 29.5.
Běžná cena 16 590 Kč
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Běžecký pás VIRTUFIT TR-75 je kompaktní domácí trenažér, který spojuje úsporný design, jednoduchou manipulaci a překvapivě široké tréninkové možnosti. Nabízí rychlost až 12 km/h, 3 úrovně manuálního sklonu, 24 tréninkových programů a moderní LED displej s přehledným zobrazením všech hodnot.
Díky možnosti úplného složení na výšku pouhých 28 cm je TR-75 ideální volbou do bytů, menších domácností nebo prostor, kde je potřeba šetřit místem, aniž by byla omezena funkčnost.
Pás je vybaven integrovanými snímači tepové frekvence, držákem na tablet i podporou oblíbených aplikací jako Kinomap, MyHomeFIT, Zwift a FitShow. Stabilní rámová konstrukce, běžecká plocha 108 × 42 cm a tichý chod motoru o výkonu 1,5 HP zajistí příjemné a bezpečné podmínky pro kondiční trénink.
VIRTUFIT TR-75 navíc dorazí již složený – montáž zabere maximálně 10 minut.
Hlavní výhody
Technické parametry
Tréninkový počítač
Ostatní informace
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domácí použití |
| Nosnost stroje | 120 kg |
| Hmotnost stroje | 43 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Typ motoru | standardní DC motor |
| Výkon motoru maximální | 1.5 HP |
| Pohon pásu | Pásy motorové |
| Výkon motoru trvalý | 1 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 4 % |
| Minimální sklon pásu | 0 % |
| Maximální rychlost | 12 km/h |
| Regulace sklonu | Manuálně |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 108 cm |
| Šířka běžecké plochy | 42 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Odpružení gumovými silentbloky |
Měřené hodnoty, programy
| Ušní upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Nastavení rychlosti, příp. sklonu ručně tlačítky | ano |
| Přednastavené profily trati | ano |
| Program řízený tepem HRC | ne |
| Zadání cílových hodnot | ano |
| Uživatelské programy | ano |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas běhu | ano |
| Rychlost běhu | ano |
| Spálené kalorie | ano |
| Vzdálenost | ano |
| Tep srdce | ano |
| Sklon pásu | ne |
| Signalizace překročení tepu | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ano |
| Zwift | ano |
| MyHomeFit | ano |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| FitShow | ano |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Použití dle DIN EN957 | Třída HC |
| Uživatelské paměti | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ano |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LED displej číselný |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnost sklopení pásu | ano |
| Přepravní kolečka | ano |
| Výška stroje | 110 cm |
| Šířka stroje | 60 cm |
| Délka stroje | 130 cm |
| Napájení | Síťová přípojka 230 V |
Katalogové číslo VF20305
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Garantovaná
Zajištění servisu Značkový servis u zákazníka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domácí použití |
| Nosnost stroje | 120 kg |
| Hmotnost stroje | 43 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Typ motoru | standardní DC motor |
| Výkon motoru maximální | 1.5 HP |
| Pohon pásu | Pásy motorové |
| Výkon motoru trvalý | 1 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 4 % |
| Minimální sklon pásu | 0 % |
| Maximální rychlost | 12 km/h |
| Regulace sklonu | Manuálně |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 108 cm |
| Šířka běžecké plochy | 42 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Odpružení gumovými silentbloky |
Měřené hodnoty, programy
| Ušní upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Nastavení rychlosti, příp. sklonu ručně tlačítky | ano |
| Přednastavené profily trati | ano |
| Program řízený tepem HRC | ne |
| Zadání cílových hodnot | ano |
| Uživatelské programy | ano |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas běhu | ano |
| Rychlost běhu | ano |
| Spálené kalorie | ano |
| Vzdálenost | ano |
| Tep srdce | ano |
| Sklon pásu | ne |
| Signalizace překročení tepu | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ano |
| Zwift | ano |
| MyHomeFit | ano |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| FitShow | ano |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Použití dle DIN EN957 | Třída HC |
| Uživatelské paměti | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ano |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LED displej číselný |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnost sklopení pásu | ano |
| Přepravní kolečka | ano |
| Výška stroje | 110 cm |
| Šířka stroje | 60 cm |
| Délka stroje | 130 cm |
| Napájení | Síťová přípojka 230 V |
Katalogové číslo: VF20305
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Garantovaná
Zajištění servisu Značkový servis u zákazníka
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .