Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již 29.5.
Běžná cena 37 990 Kč
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
VIRTUFIT SM100 Smith Machine je univerzální posilovací stroj, který můžete využívat pro posilování všech svalových partií. To vše na prostoru maximálně 3 m2. Z tohoto důvodu je tento kombinovaný multipress ideálním řešením do domácí posilovny.
VIRTUFIT SM100 Smith Machine má robustní konstrukci z profilů 50x70x2 mm, kde máte možnost určit si výšku vedené osy multipressu pro daný cvik v 9 polohách podle vašich potřeb. K dispozici je chromovaná osa (multipress) s nakládacími trny o průměru 50 mm (olympijské). Používat tak můžete jakékoli kotouče s vrtáním 50 mm. Váhu si můžete určit podle vlastních potřeb a cvičit mohou začátečníci i zkušení jedinci.
Po stranách konstrukce je 8 odkládacích trnů na kotouče. Nosnost každého odkládacího trnu je 50 kg, to znamená až 400 kg v kotoučích, které můžete bezpečně a přehledně odložit. Díky stabilní konstrukci a bezpečnostním zarážkám je cvičení bezpečné a pohodlné.
Model VIRTUFIT SM100 Smith Machine nabízí přirozenou ergonomií pohybu kladek, adaptérů a multipressu. Všechny kladky a multipress jsou osazeny kvalitními průmyslovými ložisky s mechanismem pro dopínání.
Součástí konstrukce jsou – spodní kladka například pro veslování, horní kladka pro procvičení širokých zádových svalů, v přední části konstrukce je možné využít stojany pro velkou činku a bezpečnostní dorazy pro případné selhání při cvičení. Široký zádový adaptér a úzký tricepsový adaptér jsou součástí!
Samotná pojezdová lanka jsou potažena odolným nylonem proti oděru pro dlouhotrvající životnost. Převodový systém disponuje pevnými ocelovými lanky.
Doporučujeme namazat vodící tyče, nejlépe univerzální strojní vazelínou, případně univerzálním silikonovým olejem. Díky tomu zvýšíte plynulost pohybu a životnost stroje.
Technický popis:
Základní adaptéry, které jsou součástí:
Ostatní informace:
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Maximální nosnost kladek | 150 kg |
| Maximální nosnost stojanu | 200 kg |
| Maximální nosnost stroje | 200 kg |
Komfort cvičení
| Nastavitelná zádová opěrka | ne |
| Nastavitelný sedák | ne |
| Nastavitelný kopač | ne |
| Nastavitelná výška stojanů | ano |
| Nastavitelný peck-deck | ne |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu | ano |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 214 cm |
| Šířka stroje | 201 cm |
| Délka stroje | 173 cm |
| Hmotnost stroje | 126 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ano |
| Horní kladka | ano |
| Spodní kladka | ano |
| Protisměrná kladka | ne |
| Předkopávání | ne |
| Zakopávání | ne |
| Kladka na břicho | ano |
| Bicepsová opěrka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsa v sedě | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Přítahy na záda | ne |
| Bradla s přednožováním | ne |
| Lavice na břicho | ne |
| Hyperextenze | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramena | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Pojezd Multipressu | |
| Způsob využití | Domácí |
| Možnost složení stroje | ne |
| Transportní kolečka | ne |
Katalogové číslo VF02125
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Maximální nosnost kladek | 150 kg |
| Maximální nosnost stojanu | 200 kg |
| Maximální nosnost stroje | 200 kg |
Komfort cvičení
| Nastavitelná zádová opěrka | ne |
| Nastavitelný sedák | ne |
| Nastavitelný kopač | ne |
| Nastavitelná výška stojanů | ano |
| Nastavitelný peck-deck | ne |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu | ano |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 214 cm |
| Šířka stroje | 201 cm |
| Délka stroje | 173 cm |
| Hmotnost stroje | 126 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ano |
| Horní kladka | ano |
| Spodní kladka | ano |
| Protisměrná kladka | ne |
| Předkopávání | ne |
| Zakopávání | ne |
| Kladka na břicho | ano |
| Bicepsová opěrka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsa v sedě | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Přítahy na záda | ne |
| Bradla s přednožováním | ne |
| Lavice na břicho | ne |
| Hyperextenze | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramena | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Pojezd Multipressu | |
| Způsob využití | Domácí |
| Možnost složení stroje | ne |
| Transportní kolečka | ne |
Katalogové číslo: VF02125
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .