Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již zítra.
Běžná cena 4 490 Kč
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Posilovací lavice VIFITO Bench U150 je univerzální multifunkční lavice určená pro domácí silový trénink. Nabízí několik cvičebních stanovišť, díky kterým můžete procvičit většinu hlavních svalových skupin na jednom zařízení. Lavice je vybavena stojany na osu pro bench press, peck-deckem (motýlkem) pro prsní svaly, bicepsovým pultem a modulem pro předkopávání a zakopávání. Umožňuje tak procvičit paže, prsní svaly, ramena i nohy a vytvořit si kompletní domácí trénink na relativně malém prostoru.
Stojany na osu jsou vybaveny bezpečnostní pojistkou pro zajištění osy, která zabraňuje převrhnutí osy při sundávání kotoučů pouze z jedné strany. Toto řešení výrazně zvyšuje bezpečnost i komfort při manipulaci s činkou. Rozteč stojanů pro osu je 65 cm, což umožňuje pohodlný úchop při tlacích na lavici.
Konstrukce lavice VIFITO Bench U150 je vyrobena z ocelového čtvercového profilu 38 × 38 mm o síle stěny 1,4 mm, což zajišťuje stabilitu při běžném domácím tréninku. Konstrukce je navržena pro maximální zatížení až 120 kg. Praktickou výhodou modelu je také možnost rychlého sklopení konstrukce, díky které lavici snadno uskladníte a ušetříte místo v domácí posilovně nebo bytě.
Lavice nabízí také několik možností nastavení pro přizpůsobení různým typům postav. Bicepsová opěrka je nastavitelná do 8 poloh, zádová opěrka do 4 poloh v rozsahu 0–30° a pěnové válce na kopači a motýlku lze nastavit do 3 pozic, což umožňuje pohodlné nastavení při jednotlivých cvicích a správnou polohu při tréninku. Komfort při cvičení zajišťuje také polstrování o tloušťce 4 cm, které poskytuje dostatečnou oporu při silových cvicích.
TECHNICKÝ POPIS:
TRÉNINKOVÁ STANOVIŠTĚ:
Multifunkční konstrukce lavice umožňuje procvičit většinu svalových skupin a jednotlivá stanoviště lze snadno nastavit podle potřeb cvičence.
MAXIMÁLNÍ ZATÍŽENÍ STANOVIŠŤ:
OSTATNÍ PARAMETRY:
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Maximální nosnost kladek | 50 kg |
| Maximální nosnost kopače | 100 kg |
| Maximální nosnost stojanu | 100 kg |
| Maximální nosnost stroje | 120 kg |
Komfort cvičení
| Nastavitelná zádová opěrka | ano |
| Nastavitelný sedák | ne |
| Nastavitelný kopač | ne |
| Nastavitelná výška stojanů | ne |
| Nastavitelný peck-deck | ano |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 113 cm |
| Šířka stroje | 119 cm |
| Délka stroje | 154 cm |
| Hmotnost stroje | 22 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ano |
| Horní kladka | ne |
| Spodní kladka | ne |
| Protisměrná kladka | ne |
| Předkopávání | ano |
| Zakopávání | ano |
| Kladka na břicho | ne |
| Bicepsová opěrka | ano |
| Peck-deck | ano |
| Tlaky na prsa v sedě | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Přítahy na záda | ne |
| Bradla s přednožováním | ne |
| Lavice na břicho | ne |
| Hyperextenze | ne |
| Cviky s jednoručkami | ano |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramena | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ano |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domácí |
| Možnost složení stroje | ano |
| Transportní kolečka | ne |
Katalogové číslo VFT-190-U150
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Maximální nosnost kladek | 50 kg |
| Maximální nosnost kopače | 100 kg |
| Maximální nosnost stojanu | 100 kg |
| Maximální nosnost stroje | 120 kg |
Komfort cvičení
| Nastavitelná zádová opěrka | ano |
| Nastavitelný sedák | ne |
| Nastavitelný kopač | ne |
| Nastavitelná výška stojanů | ne |
| Nastavitelný peck-deck | ano |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 113 cm |
| Šířka stroje | 119 cm |
| Délka stroje | 154 cm |
| Hmotnost stroje | 22 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ano |
| Horní kladka | ne |
| Spodní kladka | ne |
| Protisměrná kladka | ne |
| Předkopávání | ano |
| Zakopávání | ano |
| Kladka na břicho | ne |
| Bicepsová opěrka | ano |
| Peck-deck | ano |
| Tlaky na prsa v sedě | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Přítahy na záda | ne |
| Bradla s přednožováním | ne |
| Lavice na břicho | ne |
| Hyperextenze | ne |
| Cviky s jednoručkami | ano |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramena | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ano |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domácí |
| Možnost složení stroje | ano |
| Transportní kolečka | ne |
Katalogové číslo: VFT-190-U150
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .