Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Magnetický veslovací trenažér HMS ZM5005 se vyznačuje skvělou funkčností, stylovým designem a možností postavení do vertikální polohy pro úsporu místa. Systém zátěže tvoří tažné lano, které se navíjí pomocí pružiny zpět do bubnu. Při zatáhnutí za lano se roztáčí 3 kilogramové zátěžové kolo, jehož pohyb je omezován elektronicky nastavitelnou magnetickou brzdou. Regulace zátěže se ovládá tlačítky na ovládacím panelu a na výběr máte ze 6 úrovní.
Počítač je vybaven přehledným displejem, který má tři segmenty. První segment zobrazuje čas tréninku, vzdálenost a počet přítahů. Druhý segment zobrazuje počet přítahů za minutu a čas na 500 metrů, třetí segment zobrazuje aktuálně zvolenou zátěž. Pod displejem nalezneme samotná tlačítka pro změnu zátěže a 2 tlačítka pro manuální spuštění, zastavení, nebo pozastavení tréninku.
Konstrukce veslovacího trenažéru HMS ZM5005 je designovým skvostem, který skvěle zapadne do každé moderně zařízené domácnosti. Nejde ale jen o design, ale také o funkčnost, kdy po demontáži pedálů a povolení pojistky po straně bubnu, jde konstrukci zvednout. Trenažér tak můžete schovat například do skříně.
Tréninkem na veslovacím trenažéru se zapojuje do pohybu až 84 % svalů, jde tedy o skvělého pomocníka pro aerobní trénink.
Technické parametry:
Rozměry po zvednutí rámu:
Tréninkový počítač:
Ostatní informace:
Parametry
Nosnost stroje, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domácí |
| Nosnost stroje | 130 kg |
| Hmotnost stroje | 27 kg |
Regulace zátěže, brzda
| Hmotnost setrvačníku | 3 kg |
| Regulace zátěže | Elektronická s možností progr. |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Mechanika trenažéru
| Použití dle EN ISO 20957 | Třída HC |
| Opěrky nohou (nášlapy) | Klasické nášlapy na suchý zip |
| Pojezd sedáku | Pojezd s ložisky |
Měřené hodnoty, programy
| Pouze ušní upínkou | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ne |
| Počítač bez měření tepové frekvence | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem ANT+ | ne |
| Ruční regulace zátěže | ne |
| Přednastavené profily trati | ne |
| Programy řízené tepem HRC | ne |
| Zadání cílových hodnot | ne |
| Uživatelsky nastavitelné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas veslování | ano |
| Rychlost (km/h) | ne |
| Spálené kalorie | ne |
| Počet záběrů | ano |
| Počet záběrů za minutu | ano |
| Výkon ve wattech | ne |
| Tep srdce | ne |
| Signalizace překročení tepu | ne |
| Zobrazení zátěže na displeji | ano |
| Vzdálenost | ano |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Výška stroje | 49 cm |
| Šířka stroje | 60 cm |
| Délka stroje | 176 cm |
| Možnost sklopení stroje | ano |
| Přepravní kolečka | ne |
Ostatní funkce počítače
| Velikost displeje v palcích | 0 " |
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| Inspire | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| EXR Game | ne |
| Uživatelské paměti | ne |
| Multimediální funkce | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ne |
Katalogové číslo ABI17-22-304
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost stroje, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domácí |
| Nosnost stroje | 130 kg |
| Hmotnost stroje | 27 kg |
Regulace zátěže, brzda
| Hmotnost setrvačníku | 3 kg |
| Regulace zátěže | Elektronická s možností progr. |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Mechanika trenažéru
| Použití dle EN ISO 20957 | Třída HC |
| Opěrky nohou (nášlapy) | Klasické nášlapy na suchý zip |
| Pojezd sedáku | Pojezd s ložisky |
Měřené hodnoty, programy
| Pouze ušní upínkou | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ne |
| Počítač bez měření tepové frekvence | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem ANT+ | ne |
| Ruční regulace zátěže | ne |
| Přednastavené profily trati | ne |
| Programy řízené tepem HRC | ne |
| Zadání cílových hodnot | ne |
| Uživatelsky nastavitelné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas veslování | ano |
| Rychlost (km/h) | ne |
| Spálené kalorie | ne |
| Počet záběrů | ano |
| Počet záběrů za minutu | ano |
| Výkon ve wattech | ne |
| Tep srdce | ne |
| Signalizace překročení tepu | ne |
| Zobrazení zátěže na displeji | ano |
| Vzdálenost | ano |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Výška stroje | 49 cm |
| Šířka stroje | 60 cm |
| Délka stroje | 176 cm |
| Možnost sklopení stroje | ano |
| Přepravní kolečka | ne |
Ostatní funkce počítače
| Velikost displeje v palcích | 0 " |
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| Inspire | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| EXR Game | ne |
| Uživatelské paměti | ne |
| Multimediální funkce | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ne |
Katalogové číslo: ABI17-22-304
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .