Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již zítra.
Běžná cena 9 990 Kč
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
TUNTURI UB70 Utility Bench je všestranná a robustní posilovací lavice vhodná jak pro domácí cvičení, tak i pro lehce komerční tréninkové prostory. Díky silnému ocelovému rámu o tloušťce 2 mm nabízí lavice maximální stabilitu při cvičení s vysokými váhami. Ergonomický tvar zádové opěrky a kvalitní PU čalounění s oporou bederní části zaručují pohodlí i během delších tréninkových jednotek.
Lavice umožňuje nastavení zádové opěrky do 7 poloh, včetně záporného sklonu až -25°, a sedáku ve 3 úhlech, díky čemuž si snadno přizpůsobíte pozici podle konkrétního cviku. Transportní kolečka a madlo pak usnadňují manipulaci a přesouvání lavice po místnosti. TUNTURI UB70 je ideální volbou pro ty, kdo hledají odolný a funkční základ pro efektivní posilovnu.
Posilovací klec, kotouče ani činky nejsou součástí balení, lze si je u nás dokoupit!
Hlavní výhody lavice TUNTURI UB70
Technický popis
Video:
Ostatní informace:
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Maximální nosnost stroje | 250 kg |
Komfort cvičení
| Nastavitelná zádová opěrka | ano |
| Nastavitelný sedák | ano |
| Nastavitelný kopač | ne |
| Nastavitelná výška stojanů | ne |
| Nastavitelný peck-deck | ne |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 19 cm |
| Šířka stroje | 49 cm |
| Délka stroje | 128 cm |
| Hmotnost stroje | 25 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horní kladka | ne |
| Spodní kladka | ne |
| Protisměrná kladka | ne |
| Předkopávání | ne |
| Zakopávání | ne |
| Kladka na břicho | ne |
| Bicepsová opěrka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsa v sedě | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Přítahy na záda | ne |
| Bradla s přednožováním | ne |
| Lavice na břicho | ne |
| Hyperextenze | ne |
| Cviky s jednoručkami | ano |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramena | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Lehce komerční |
| Možnost složení stroje | ne |
| Transportní kolečka | ano |
Katalogové číslo 25TSUB7000
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Značkový servis u zákazníka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Maximální nosnost stroje | 250 kg |
Komfort cvičení
| Nastavitelná zádová opěrka | ano |
| Nastavitelný sedák | ano |
| Nastavitelný kopač | ne |
| Nastavitelná výška stojanů | ne |
| Nastavitelný peck-deck | ne |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 19 cm |
| Šířka stroje | 49 cm |
| Délka stroje | 128 cm |
| Hmotnost stroje | 25 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horní kladka | ne |
| Spodní kladka | ne |
| Protisměrná kladka | ne |
| Předkopávání | ne |
| Zakopávání | ne |
| Kladka na břicho | ne |
| Bicepsová opěrka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsa v sedě | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Přítahy na záda | ne |
| Bradla s přednožováním | ne |
| Lavice na břicho | ne |
| Hyperextenze | ne |
| Cviky s jednoručkami | ano |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramena | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Lehce komerční |
| Možnost složení stroje | ne |
| Transportní kolečka | ano |
Katalogové číslo: 25TSUB7000
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Značkový servis u zákazníka
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .