Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již 28.5.
Běžná cena 22 490 Kč
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
TUNTURI PR60 Power Rack je všestranná silová stanice navržená pro intenzivní domácí trénink i profesionální využití v lehce komerčních posilovnách. Nabízí kompletní základ pro silový trénink s možností přizpůsobení a rozšíření podle vašich potřeb. Lavice, činka a kotouče – a můžete trénovat celé tělo s maximální volností pohybu. Masivní konstrukce z 2mm ocelového profilu zajišťuje maximální stabilitu i při velkém zatížení. Díky kompaktním rozměrům nezabere příliš místa, a přitom nabídne široké spektrum cviků.
Součástí konstrukce je multifunkční hrazda s několika typy úchopu pro posilování zad, ramen i paží, dále dvojice háků na činku (J-Hooks) a bezpečnostní dorazy (Spotter Arms) – vše nastavitelné ve 18 výškách. TUNTURI PR60 Power Rack lze navíc doplnit o volitelné příslušenství, jako je horní a spodní kladka nebo bradla, a vytvořit si tak plnohodnotnou multifunkční stanici pro trénink všech svalových skupin.
Hlavní výhody TUNTURI PR60 Power Rack
TUNTURI PR60 Power Rack je robustní multifunkční stojan pro domácí i profesionální silový trénink. Nabízí víceúchopovou hrazdu pro variabilní přítahy, výškově nastavitelné J-háčky a bezpečnostní dorazy v 18 pozicích. Díky pevné konstrukci z odolné oceli s nosností až 300 kg, protiskluzovým patkám a rozšířené základně zajišťuje maximální stabilitu a bezpečnost i při těžkých výkonech. Stojan je ideální pro cviky jako dřepy, mrtvé tahy, tlaky na lavici nebo přítahy na hrazdě.
Praktické detaily jako hák na odložení osy udrží vaše tréninkové prostředí přehledné. TUNTURI PR60 Power Rack lze navíc jednoduše rozšířit o příslušenství – např. horní a spodní kladku nebo bradla – a vytvořit tak kompletní silovou stanici s tréninkem celého těla. Ideální volba pro ty, kdo hledají prostorově úsporné a zároveň plně vybavené řešení.
Technický popis
Video:
Ostatní parametry
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Maximální nosnost stojanu | 300 kg |
| Maximální nosnost stroje | 300 kg |
Komfort cvičení
| Nastavitelná zádová opěrka | ne |
| Nastavitelný sedák | ne |
| Nastavitelný kopač | ne |
| Nastavitelná výška stojanů | ano |
| Nastavitelný peck-deck | ne |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu | ano |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 214 cm |
| Šířka stroje | 135 cm |
| Délka stroje | 123 cm |
| Hmotnost stroje | 82 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ano |
| Horní kladka | ano |
| Spodní kladka | ano |
| Protisměrná kladka | ne |
| Předkopávání | ne |
| Zakopávání | ne |
| Kladka na břicho | ano |
| Bicepsová opěrka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsa v sedě | ano |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Přítahy na záda | ano |
| Bradla s přednožováním | ano |
| Lavice na břicho | ne |
| Hyperextenze | ne |
| Cviky s jednoručkami | ano |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ano |
| Tlaky na ramena | ano |
| Tricepsové kliky - dipy | ano |
| Lýtka | ano |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Lehce komerční |
| Možnost složení stroje | ne |
| Transportní kolečka | ne |
Katalogové číslo 25TSPR6000
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Garantovaná
Zajištění servisu Značkový servis u zákazníka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Maximální nosnost stojanu | 300 kg |
| Maximální nosnost stroje | 300 kg |
Komfort cvičení
| Nastavitelná zádová opěrka | ne |
| Nastavitelný sedák | ne |
| Nastavitelný kopač | ne |
| Nastavitelná výška stojanů | ano |
| Nastavitelný peck-deck | ne |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu | ano |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 214 cm |
| Šířka stroje | 135 cm |
| Délka stroje | 123 cm |
| Hmotnost stroje | 82 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ano |
| Horní kladka | ano |
| Spodní kladka | ano |
| Protisměrná kladka | ne |
| Předkopávání | ne |
| Zakopávání | ne |
| Kladka na břicho | ano |
| Bicepsová opěrka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsa v sedě | ano |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Přítahy na záda | ano |
| Bradla s přednožováním | ano |
| Lavice na břicho | ne |
| Hyperextenze | ne |
| Cviky s jednoručkami | ano |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ano |
| Tlaky na ramena | ano |
| Tricepsové kliky - dipy | ano |
| Lýtka | ano |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Lehce komerční |
| Možnost složení stroje | ne |
| Transportní kolečka | ne |
Katalogové číslo: 25TSPR6000
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Garantovaná
Zajištění servisu Značkový servis u zákazníka
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .