Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 3 roky záruka
10 let na rám
Běžná cena 68 990 Kč
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
TUNTURI Platinum Dual Pec Fly/Rear Delt Selectorized V-series
Profesionální posilovací stroj TUNTURI Platinum Dual Pec Fly / Rear Delt z řady V‑Series nabízí dvě klíčová cvičení v jednom zařízení – peck deck pro posílení prsních svalů a rear delt pro zadní část ramen. Díky plynulému pohybu, robustní konstrukci a nastavitelné výchozí poloze je ideální pro intenzivní trénink v komerčním prostředí.
Masivní ocelový rám o tloušťce 2,5 mm poskytuje maximální stabilitu i při vysokém zatížení. Ergonomicky tvarovaný sedák je výškově nastavitelný v 27 polohách a spolu s 9 startovními pozicemi umožňuje precizní nastavení podle výšky a typu postavy cvičence.
Stroj umožňuje efektivní izolaci prsních svalů při peck deck cviku a zároveň aktivaci zadních deltových svalů při opačném provedení pohybu. Plynulý a tichý chod zajišťují nylonová lanka, která umožňují kontrolovaný průběh každého opakování.
Řada TUNTURI PLATINUM
Představuje špičku nabídky značky TUNTURI a je určena pro náročné uživatele, kteří vyžadují maximální kvalitu, odolnost a komfort při tréninku. Tyto stroje kombinují robustní konstrukci, moderní design a pokročilé technologie, díky čemuž jsou ideální nejen pro domácí využití, ale i do ve wellness, hotelových posiloven a profesionálních fitness center.
Hlavní výhody
Technický popis
Ostatní informace
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 120 kg |
| Maximální nosnost kladek | 120 kg |
| Maximální nosnost stroje | 200 kg |
Komfort cvičení
| Nastavitelná zádová opěrka | ne |
| Nastavitelný sedák | ano |
| Nastavitelný kopač | ne |
| Nastavitelná výška stojanů | ne |
| Nastavitelný peck-deck | ne |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 208 cm |
| Šířka stroje | 118 cm |
| Délka stroje | 130 cm |
| Hmotnost stroje | 319 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horní kladka | ne |
| Spodní kladka | ne |
| Protisměrná kladka | ne |
| Předkopávání | ne |
| Zakopávání | ne |
| Kladka na břicho | ne |
| Bicepsová opěrka | ne |
| Peck-deck | ano |
| Tlaky na prsa v sedě | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Přítahy na záda | ano |
| Bradla s přednožováním | ne |
| Lavice na břicho | ne |
| Hyperextenze | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramena | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Pojezd Multipressu | |
| Možnost složení stroje | ne |
| Transportní kolečka | ne |
Zatěžované svaly
| Stroje na nohy a hýždě | ne |
| Stroje na záda | ano |
| Stroje na prsa | ano |
| Stroje na břicho | ne |
| Stroje na ramena | ne |
| Stroje na biceps | ne |
| Stroje na triceps | ne |
| Stroje na lýtka | ne |
Katalogové číslo 25PVS14000
Záruka 3 roky záruka
Záruka - prodloužená 10 let na rám
Dostupnost ND Garantovaná
Zajištění servisu Značkový servis u zákazníka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 120 kg |
| Maximální nosnost kladek | 120 kg |
| Maximální nosnost stroje | 200 kg |
Komfort cvičení
| Nastavitelná zádová opěrka | ne |
| Nastavitelný sedák | ano |
| Nastavitelný kopač | ne |
| Nastavitelná výška stojanů | ne |
| Nastavitelný peck-deck | ne |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 208 cm |
| Šířka stroje | 118 cm |
| Délka stroje | 130 cm |
| Hmotnost stroje | 319 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horní kladka | ne |
| Spodní kladka | ne |
| Protisměrná kladka | ne |
| Předkopávání | ne |
| Zakopávání | ne |
| Kladka na břicho | ne |
| Bicepsová opěrka | ne |
| Peck-deck | ano |
| Tlaky na prsa v sedě | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Přítahy na záda | ano |
| Bradla s přednožováním | ne |
| Lavice na břicho | ne |
| Hyperextenze | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramena | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Pojezd Multipressu | |
| Možnost složení stroje | ne |
| Transportní kolečka | ne |
Zatěžované svaly
| Stroje na nohy a hýždě | ne |
| Stroje na záda | ano |
| Stroje na prsa | ano |
| Stroje na břicho | ne |
| Stroje na ramena | ne |
| Stroje na biceps | ne |
| Stroje na triceps | ne |
| Stroje na lýtka | ne |
Katalogové číslo: 25PVS14000
Záruka 3 roky záruka
Záruka - prodloužená 10 let na rám
Dostupnost ND Garantovaná
Zajištění servisu Značkový servis u zákazníka
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .