Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
5 let na rám + doživotní na vodní pohon
K odeslání zdarma, u vás doma již 28.5.
Běžná cena 49 990 Kč
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
TUNTURI Fluid Rower Apollo Plus Black
TUNTURI Fluid Rower Apollo Plus je prémiový veslařský trenažér, který kombinuje odolnost oceli a eleganci amerického jasanu v přírodní barvě. Díky patentovanému vodnímu odporu Twin Tank s možností nastavení ve 4 úrovních poskytuje realistický pocit veslování na vodě, a to s plynulým a tichým chodem. Ergonomické sedlo na dvojité kolejnici, nastavitelná výška opěrek nohou a tvarovaná madla zaručují maximální komfort i při dlouhém tréninku.
Patentovaná technologie Fluid Twin Tank umožňuje rychlou změnu odporu pomocí otočného ovladače i během cvičení, bez nutnosti měnit množství vody v nádrži. Robustní konstrukce zvládne i velmi intenzivní tréninky a je vhodná pro všechny úrovně kondice – od začátečníků po pokročilé sportovce. Přehledný Plus Monitor zobrazuje všechny klíčové parametry, včetně času na 500 m, watů či tepové frekvence (s analogovým hrudním pásem, volitelné příslušenství).
Pro snadné skladování lze stroj jednoduše postavit na výšku, přičemž transportní kolečka a ideální rozložení hmotnosti umožní pohodlný přesun. Elegantní kombinace dřeva a oceli, kvalitní zpracování a špičková technologie dělají z modelu Apollo Plus atraktivní a odolné fitness vybavení pro domácí použití.
Hlavní výhody:
Promo video:
Technické parametry:
Tréninkový počítač:
Ostatní informace:
Parametry
Nosnost stroje, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domácí |
| Nosnost stroje | 150 kg |
| Hmotnost stroje | 35 kg |
Regulace zátěže, brzda
| Regulace zátěže | Manuální otočným regulátorem |
| Brzdný systém | Vodní brzda |
Mechanika trenažéru
| Použití dle EN ISO 20957 | Třída HC |
| Opěrky nohou (nášlapy) | Profesinální nášlapy s možností polohování |
| Pojezd sedáku | Pojezd s ložisky |
Měřené hodnoty, programy
| Pouze ušní upínkou | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ano |
| Počítač bez měření tepové frekvence | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem ANT+ | ne |
| Ruční regulace zátěže | ano |
| Přednastavené profily trati | ne |
| Programy řízené tepem HRC | ne |
| Zadání cílových hodnot | ano |
| Uživatelsky nastavitelné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas veslování | ano |
| Rychlost (km/h) | ne |
| Spálené kalorie | ano |
| Počet záběrů | ano |
| Počet záběrů za minutu | ano |
| Výkon ve wattech | ano |
| Tep srdce | ano |
| Signalizace překročení tepu | ne |
| Zobrazení zátěže na displeji | ne |
| Vzdálenost | ano |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Výška stroje | 56 cm |
| Šířka stroje | 52 cm |
| Délka stroje | 213 cm |
| Možnost sklopení stroje | ano |
| Přepravní kolečka | ano |
| Napájení | Baterie 2x typ AA |
Ostatní funkce počítače
| Velikost displeje v palcích | 3.5 " |
| Kinomap | ano |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ano |
| T-Routes | ano |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| Inspire | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| EXR Game | ne |
| Uživatelské paměti | ne |
| Multimediální funkce | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ano |
| Typ displeje | LCD displej |
Katalogové číslo 22FAPP00B0
Záruka 2 roky záruka
Záruka - prodloužená 5 let na rám + doživotní na vodní pohon
Zajištění servisu Značkový servis u zákazníka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost stroje, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domácí |
| Nosnost stroje | 150 kg |
| Hmotnost stroje | 35 kg |
Regulace zátěže, brzda
| Regulace zátěže | Manuální otočným regulátorem |
| Brzdný systém | Vodní brzda |
Mechanika trenažéru
| Použití dle EN ISO 20957 | Třída HC |
| Opěrky nohou (nášlapy) | Profesinální nášlapy s možností polohování |
| Pojezd sedáku | Pojezd s ložisky |
Měřené hodnoty, programy
| Pouze ušní upínkou | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ano |
| Počítač bez měření tepové frekvence | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem ANT+ | ne |
| Ruční regulace zátěže | ano |
| Přednastavené profily trati | ne |
| Programy řízené tepem HRC | ne |
| Zadání cílových hodnot | ano |
| Uživatelsky nastavitelné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas veslování | ano |
| Rychlost (km/h) | ne |
| Spálené kalorie | ano |
| Počet záběrů | ano |
| Počet záběrů za minutu | ano |
| Výkon ve wattech | ano |
| Tep srdce | ano |
| Signalizace překročení tepu | ne |
| Zobrazení zátěže na displeji | ne |
| Vzdálenost | ano |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Výška stroje | 56 cm |
| Šířka stroje | 52 cm |
| Délka stroje | 213 cm |
| Možnost sklopení stroje | ano |
| Přepravní kolečka | ano |
| Napájení | Baterie 2x typ AA |
Ostatní funkce počítače
| Velikost displeje v palcích | 3.5 " |
| Kinomap | ano |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ano |
| T-Routes | ano |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| Inspire | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| EXR Game | ne |
| Uživatelské paměti | ne |
| Multimediální funkce | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ano |
| Typ displeje | LCD displej |
Katalogové číslo: 22FAPP00B0
Záruka 2 roky záruka
Záruka - prodloužená 5 let na rám + doživotní na vodní pohon
Zajištění servisu Značkový servis u zákazníka
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .