Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
5 let na rám + doživotní na vodní pohon
Běžná cena 124 990 Kč
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
TUNTURI Fluid Exercise E750 Cycle UBE Silver Bronze
TUNTURI Fluid Exercise E750 Cycle UBE (Upper Body Ergometer) představuje revoluční tréninkový stroj, který spojuje funkce horizontálního ergometru (recumbentu) a horního ergometru v jednom zařízení. TUNTURI Fluid Exercise E750 Cycle UBE umožňuje intenzivní silový i vytrvalostní trénink celého těla a zároveň poskytuje špičkové kardiovaskulární cvičení. Je certifikován podle EU-MDR, a proto je vhodný i pro zdravotnické a rehabilitační využití.
TUNTURI Fluid Exercise E750 Cycle UBE je ideální pro všechny uživatele – od sportovců až po osoby s pohybovým omezením. Otočné rameno umožňuje využití jak pro trénink horní poloviny těla, tak jako klasický recumbent. Díky tomu lze provádět ucelený vytrvalostní i silový trénink, který posiluje celé tělo, zlepšuje kondici a podporuje zdraví srdce a cév.
Trenažér je vybaven unikátní patentovanou nádrží Fluid Twin Tank se dvěma oddělenými komorami – aktivní a pasivní. Přeléváním vody mezi nimi lze manuálně regulovat zátěž v 10 úrovních odporu. V průběhu tréninku se pohybuje pouze voda v aktivní komoře, což poskytuje realistický pocit přirozeného odporu podobný veslování na vodě.
Počítač se spustí automaticky při zahájení cvičení díky funkci Auto-Start. Velký 3,5" LCD displej s Bluetooth připojením přehledně zobrazuje všechny důležité tréninkové hodnoty jako aktuálně nastavenou úroveň odporu, výkon ve wattech, počet otáček za minutu (RPM), spálené kalorie za hodinu, grafickou křivku výkonu (Power Curve), tepovou frekvenci (měření pomocí hrudního pásu, není součástí dodávky).
TUNTURI Fluid Exercise E750 Cycle UBE je navržen pro náročné použití jak v domácím, tak i profesionálním prostředí. Stabilní konstrukce unese uživatele o hmotnosti až 150 kg a zajišťuje plynulý, kloub šetřící pohyb.
Ergonomicky tvarované sedlo Comfort Gel Plus ve výšce 54 cm je vybavené integrovanou bederní opěrkou a lze jej otočit do strany pro snadnější nástup i výstup – ideální i pro rehabilitační účely a osoby s omezenou pohyblivostí.
Tento trenažér je dokonalým partnerem pro komplexní domácí i klinický trénink. Pomůže vám zlepšit fyzickou kondici, posílit svaly, zvýšit vytrvalost a zároveň nabídne bezpečný a pohodlný pohyb i pro osoby v rekonvalescenci.
Hlavní výhody
Technické parametry:
Tréninkový počítač
Ostatní informace
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Profesionální fitcentra |
| Nosnost trenažéru | 150 kg |
| Hmotnost trenažéru | 111 kg |
Ergonomie stroje, nastavení
| Nízký nástup | Ano |
| Horizontální posun řidítek | ano |
| Výškově stavitelná řidítka | ano |
| Možnost naklápění řidítek | ano |
| Nastavení sklonu sedla | ne |
| Horizontální posun sedla | ne |
| Výškové nastavení sedla | ne |
| Pedály | hliníkové pedály s klipsnami |
| Držák na lahev | ne |
| Konstrukce rotopedu | Horizontální rotoped |
Regulace zátěže, brzda
| Rozsah zátěže | MIN až MAX v 10 stupních |
| Regulace zátěže | Manuální otočným regulátorem |
| Brzdný systém | Vodní |
Měřené hodnoty, programy
| Program řízený tepem HRC | ne |
| Ruční regulace zátěže | ne |
| Zadání cílových hodnot | ne |
| Přednastavené profily trati | ne |
| Uživatelsky nastavitelné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Tep ušní upínkou | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ne |
| Tep dlaňovými senzory (hand-pulse) | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ano |
| Čas šlapání | ano |
| Rychlost | ano |
| Spálené kalorie | ano |
| Ujetá vzdálenost | ano |
| Výkon (W) | ano |
| Frekvence otáček | ano |
| Tep srdce | ano |
| Signalizace překročení tepu | ano |
| Hodiny | ne |
| Zobrazení zátěže na displeji | ano |
Ostatní funkce počítače
| Velikost displeje v palcích | 3.5 " |
| Kinomap | ano |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ano |
| T-Routes | ano |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| BKOOL | ne |
| FitShow | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
| Uživatelské paměti | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ano |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Funkce ANT+ | ne |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportní kolečka | ne |
| Možnost složení | ne |
| Vyrovnání nerovností podlahy | ano |
| Výška trenažéru | 152 cm |
| Šířka trenažéru | 97 cm |
| Délka trenažéru | 133 cm |
| Napájení | Tužkové baterie |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | Třída SA |
| Volnoběh setrvačníku | S volnoběhem |
| Středové složení | Šlapací střed s ložisky |
| Převod setrvačníku | Plochý řemen s dopínací kladkou |
Katalogové číslo 22FE750000
Záruka 2 roky záruka
Záruka - prodloužená 5 let na rám + doživotní na vodní pohon
Dostupnost ND Garantovaná
Zajištění servisu Značkový servis u zákazníka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Profesionální fitcentra |
| Nosnost trenažéru | 150 kg |
| Hmotnost trenažéru | 111 kg |
Ergonomie stroje, nastavení
| Nízký nástup | Ano |
| Horizontální posun řidítek | ano |
| Výškově stavitelná řidítka | ano |
| Možnost naklápění řidítek | ano |
| Nastavení sklonu sedla | ne |
| Horizontální posun sedla | ne |
| Výškové nastavení sedla | ne |
| Pedály | hliníkové pedály s klipsnami |
| Držák na lahev | ne |
| Konstrukce rotopedu | Horizontální rotoped |
Regulace zátěže, brzda
| Rozsah zátěže | MIN až MAX v 10 stupních |
| Regulace zátěže | Manuální otočným regulátorem |
| Brzdný systém | Vodní |
Měřené hodnoty, programy
| Program řízený tepem HRC | ne |
| Ruční regulace zátěže | ne |
| Zadání cílových hodnot | ne |
| Přednastavené profily trati | ne |
| Uživatelsky nastavitelné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Tep ušní upínkou | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ne |
| Tep dlaňovými senzory (hand-pulse) | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ano |
| Čas šlapání | ano |
| Rychlost | ano |
| Spálené kalorie | ano |
| Ujetá vzdálenost | ano |
| Výkon (W) | ano |
| Frekvence otáček | ano |
| Tep srdce | ano |
| Signalizace překročení tepu | ano |
| Hodiny | ne |
| Zobrazení zátěže na displeji | ano |
Ostatní funkce počítače
| Velikost displeje v palcích | 3.5 " |
| Kinomap | ano |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ano |
| T-Routes | ano |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| BKOOL | ne |
| FitShow | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
| Uživatelské paměti | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ano |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Funkce ANT+ | ne |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportní kolečka | ne |
| Možnost složení | ne |
| Vyrovnání nerovností podlahy | ano |
| Výška trenažéru | 152 cm |
| Šířka trenažéru | 97 cm |
| Délka trenažéru | 133 cm |
| Napájení | Tužkové baterie |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | Třída SA |
| Volnoběh setrvačníku | S volnoběhem |
| Středové složení | Šlapací střed s ložisky |
| Převod setrvačníku | Plochý řemen s dopínací kladkou |
Katalogové číslo: 22FE750000
Záruka 2 roky záruka
Záruka - prodloužená 5 let na rám + doživotní na vodní pohon
Dostupnost ND Garantovaná
Zajištění servisu Značkový servis u zákazníka
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .