Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již 28.5.
Běžná cena 32 990 Kč
Vyberte si dárek zdarma
Zobrazit všechny dárky
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
TUNTURI FitRow 80i AIR je výkonný veslovací trenažér pro domácí a lehce komerční trénink s autentickým záběrem díky odporu tvořenému prouděním vzduchu. Na rozdíl od klasických páskových mechanismů je vybaven pevně vedeným řetězem, který zajišťuje plynulý pohyb a vyšší mechanickou odolnost.
Trenažér umožňuje rychlé nastavení zátěže v 10 manuálních úrovních, takže si každý najde tu správnou intenzitu dle své kondice či tréninkových cílů.
Rukojeť i sedlo jsou ergonomicky tvarované pro pohodlnou a správnou polohu těla při tréninku. Pětistupňově nastavitelné nášlapy s pevnými patními opěrkami a individuálně nastavitelnými pásky se snadno přizpůsobí jakékoliv postavě.
Díky chytrému skládacímu systému lze trenažér po tréninku snadno rozložit na dvě části nebo uložit ve vertikální poloze, což je ideální pro úsporu místa.
Trenažér je vybaven přehledným LCD displejem, který zobrazuje všechny důležité tréninkové údaje včetně času na 500 m, počtu záběrů, spálených kalorií, výkonu ve wattech i zotavovacího programu.
Díky integrovanému Bluetooth je zařízení kompatibilní s motivační aplikací TUNTURI Routes, která nabízí desítky reálných tras zdarma a stovky dalších ve verzi Premium – od Benátek až po Bora Bora, Kinomap a MyHomefit.
Hlavní výhody:
Technické parametry:
Tréninkový počítač:
Ostatní informace:
Rozměry (DxŠxV): 244 × 51 × 114 cm
Rozměry ve složeném stavu (DxŠxV): 122 x 64 x 138 cm
Rozměry balení (DxŠxV): 142 x 38 x 55 cm
Hmotnost stroje: 27 kg
Barva: černá / stříbrná
záruka: 2 roky pro domácí i lehce komerční použití
Parametry
Nosnost stroje, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Lehce komerční, domácí |
| Nosnost stroje | 150 kg |
| Hmotnost stroje | 32.5 kg |
Regulace zátěže, brzda
| Hmotnost setrvačníku | 4.5 kg |
| Regulace zátěže | Manuální otočným regulátorem |
| Brzdný systém | Vzduchová brzda |
Mechanika trenažéru
| Použití dle EN ISO 20957 | Třída HC |
| Opěrky nohou (nášlapy) | Profesinální nášlapy s možností polohování |
| Pojezd sedáku | Pojezd s ložisky |
Měřené hodnoty, programy
| Pouze ušní upínkou | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ano |
| Počítač bez měření tepové frekvence | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem ANT+ | ne |
| Ruční regulace zátěže | ano |
| Přednastavené profily trati | ne |
| Programy řízené tepem HRC | ne |
| Zadání cílových hodnot | ano |
| Uživatelsky nastavitelné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas veslování | ano |
| Rychlost (km/h) | ne |
| Spálené kalorie | ano |
| Počet záběrů | ano |
| Počet záběrů za minutu | ano |
| Výkon ve wattech | ano |
| Tep srdce | ano |
| Signalizace překročení tepu | ne |
| Zobrazení zátěže na displeji | ne |
| Vzdálenost | ano |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Výška stroje | 114 cm |
| Šířka stroje | 51 cm |
| Délka stroje | 244 cm |
| Možnost sklopení stroje | ano |
| Přepravní kolečka | ano |
| Napájení | Baterie 2x typ D |
Ostatní funkce počítače
| Velikost displeje v palcích | 4.4 " |
| Kinomap | ano |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ano |
| T-Routes | ano |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| Inspire | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| EXR Game | ne |
| Uživatelské paměti | ne |
| Multimediální funkce | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ano |
| Typ displeje | LCD displej |
Katalogové číslo 23TFRW8000
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Značkový servis u zákazníka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost stroje, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Lehce komerční, domácí |
| Nosnost stroje | 150 kg |
| Hmotnost stroje | 32.5 kg |
Regulace zátěže, brzda
| Hmotnost setrvačníku | 4.5 kg |
| Regulace zátěže | Manuální otočným regulátorem |
| Brzdný systém | Vzduchová brzda |
Mechanika trenažéru
| Použití dle EN ISO 20957 | Třída HC |
| Opěrky nohou (nášlapy) | Profesinální nášlapy s možností polohování |
| Pojezd sedáku | Pojezd s ložisky |
Měřené hodnoty, programy
| Pouze ušní upínkou | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ano |
| Počítač bez měření tepové frekvence | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem ANT+ | ne |
| Ruční regulace zátěže | ano |
| Přednastavené profily trati | ne |
| Programy řízené tepem HRC | ne |
| Zadání cílových hodnot | ano |
| Uživatelsky nastavitelné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas veslování | ano |
| Rychlost (km/h) | ne |
| Spálené kalorie | ano |
| Počet záběrů | ano |
| Počet záběrů za minutu | ano |
| Výkon ve wattech | ano |
| Tep srdce | ano |
| Signalizace překročení tepu | ne |
| Zobrazení zátěže na displeji | ne |
| Vzdálenost | ano |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Výška stroje | 114 cm |
| Šířka stroje | 51 cm |
| Délka stroje | 244 cm |
| Možnost sklopení stroje | ano |
| Přepravní kolečka | ano |
| Napájení | Baterie 2x typ D |
Ostatní funkce počítače
| Velikost displeje v palcích | 4.4 " |
| Kinomap | ano |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ano |
| T-Routes | ano |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| Inspire | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| EXR Game | ne |
| Uživatelské paměti | ne |
| Multimediální funkce | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ano |
| Typ displeje | LCD displej |
Katalogové číslo: 23TFRW8000
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Značkový servis u zákazníka
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .